Povezane vesti

Dejan Savićević: Vratio bih Tadića nazad za Beograd, lagano

Dejan Savićević: Vratio bih Tadića nazad za Beograd, lagano

Danas pre 4 dana
– Piksi je pogrešio što mu se nije zahvalio pred Evropskog prvenstvo – nedvosmislen je čuveni reprezentativac Jugoslavije i as Crvene zvezde i Milana. Svesno ili ne, tek, izjava Dušana Tadića posle poraza Srbije od Engleske na startu Evropskog… »
Šok otkriće sa eura: „Bila je odluka da se Dušan Tadić vrati kući posle Engleske!“ (video)

Šok otkriće sa eura: „Bila je odluka da se Dušan Tadić vrati kući posle Engleske!“ (video)

Hot sport pre 4 dana
Tadić je izazvao veliku buru svojom izjavom, a to je moglo da ima i veće posledice Reči Dušana Tadića nakon utakmica protiv Engleske i Danske još uvek izazivaju buru. Iako je izražavanje mišljenja ljudski, kapiten reprezentacije Srbije naišao je… »
Kakav blam - fudbaleri Srbije morali u trenerkama da putuju na EURO: Evo šta se desilo sa njihovim odelima! Ovo je toliko…

Kakav blam - fudbaleri Srbije morali u trenerkama da putuju na EURO: Evo šta se desilo sa njihovim odelima! Ovo je toliko…

Kurir pre 5 dana
Fudbaleri reprezentacije Srbije na poslednjem mestu u grupi završili su takmičenje na Evropskom prvenstvu u Nemačkoj. Veliki broj skandaloznih situacija pratio je srpsku fudbalsku reprezentaciju. Od toga da su na EURO 2024 otišli sa avionom hrvatske… »
Savićević: Da sam bio na Piksijevom mestu, vratio bih Tadića kući

Savićević: Da sam bio na Piksijevom mestu, vratio bih Tadića kući

Radio 021 pre 5 dana
Da sam bio na mestu selektora Srbije Dragana Stojkovića Piksija, vratio bih kući kapitena reprezentacije Dušana Tadića posle izjava po završetku meča sa Engleskom na Evropskom prvenstvu. To je izjavio predsednik Fudbalskog saveza Crne Gore (FSCG)… »

Vesti dana »