Povezane vesti

Partizan u Moskvi dočekao najnovije pojačanje: Jurčević sanja evropske snove

Partizan u Moskvi dočekao najnovije pojačanje: Jurčević sanja evropske snove

Večernje novosti pre 5 dana
POJAČANjE Partizana na poziciji levog beka, iskusni 29-godišnji Mario Jurčević, priključio se crno-beloj ekspediciji u Moskvi, gde se narednih dana igra "Bratski turnir". Foto: FK Partizan Novajlija u redovima kluba iz Humske prilikom parafa na… »
Jurčević: Zbog Nikolića i Stolice sam počeo da pratim i da navijam za Partizan

Jurčević: Zbog Nikolića i Stolice sam počeo da pratim i da navijam za Partizan

Sportski žurnal pre 5 dana
Nova uzdanica crno-belih stigla u Moskvu. Novi fudbaler Partizana Mario Jurčević izjavio je da će dati sve od sebe da u narednoj sezoni ispuni sva očekivanja navijača "crno-belih". Jurčević je juče potpisao četvorogodišnji ugovor sa Partizanom… »
Jurčević jedva čeka debi u crno-belom dresu: Zbog Stolice i Nikolića sam počeo da navijam za Partizan

Jurčević jedva čeka debi u crno-belom dresu: Zbog Stolice i Nikolića sam počeo da navijam za Partizan

Euronews pre 5 dana
Novi fudbaler Partizana Mario Jurčević izjavio je da će dati sve od sebe da u narednoj sezoni ispuni sva očekivanja navijača "crno-belih". Jurčević je juče potpisao četvorogodišnji ugovor sa Partizanom, a potom se priključio prvom timu… »
Jurčević: Za nas sa Balkana je velika čast igrati u Partizanu

Jurčević: Za nas sa Balkana je velika čast igrati u Partizanu

B92 pre 5 dana
Novi fudbaler Partizana Mario Jurčević izjavio je da će dati sve od sebe da u narednoj sezoni ispuni sva očekivanja navijača crno-belih. Jurčević je potpisao četvorogodišnji ugovor sa Partizanom, a potom se priključio prvom timu "crno-belih"… »
Igra na tri fronta velika motivacija Jurčević: Daću sve od sebe da ispunim sva očekivanja navijača Partizana

Igra na tri fronta velika motivacija Jurčević: Daću sve od sebe da ispunim sva očekivanja navijača Partizana

Dnevnik pre 5 dana
MOSKVA: Novi fudbaler Partizana Mario Jurčević izjavio je da će dati sve od sebe da u narednoj sezoni ispuni sva očekivanja navijača "crno-belih". Jurčević je juče potpisao četvorogodišnji ugovor sa Partizanom, a potom se priključio prvom timu… »
Jurčević stigao u Moskvu, koliko zna o Partizanu?

Jurčević stigao u Moskvu, koliko zna o Partizanu?

Sportske.net pre 5 dana
Fudbalski klub Partizan objavio je da je slovenački fudbaler Mario Jurčević stigao u Moskvu gde će ekipa provesti glavni deo letnjih priprema. Po završenim lekarskim pregledima i potpisivanju četvorogodišnjeg ugovora, Mario Jurčević je stigao u… »
Jurčević stigao u Moskvu: Novo pojačanje Partizana stiglo na pripreme!

Jurčević stigao u Moskvu: Novo pojačanje Partizana stiglo na pripreme!

Hot sport pre 5 dana
Partizan kreće uskoro sa „Bratskim kupom“ Po završenim lekarskim pregledima i potpisivanju četvorogodišnjeg ugovora, Mario Jurčević je stigao u Moskvu i priključio se prvom timu FK Partizan. Jurčević igra na poziciji levog beka, a o dolasku u… »

Vesti dana »