Povezane vesti

Montela: Pokazali smo timski duh, veoma sam srećan zbog igrača i navijača

Montela: Pokazali smo timski duh, veoma sam srećan zbog igrača i navijača

Politika pre 5 dana
LAJPCIG - Selektor fudbalske reprezentacije Turske Vinćenco Montela izjavio je da je srećan zbog plasmana u četvrtfinale Evropskog prvenstva, prenose italijanski mediji. Fudbaleri Turske su sinoć u Lajpcigu savladali Austriju rezultatom 2:1 u meču… »
Selektor Austrije: Ne mogu da verujem da smo eliminisani, nismo bili miljenici sreće

Selektor Austrije: Ne mogu da verujem da smo eliminisani, nismo bili miljenici sreće

Politika pre 5 dana
LAJPCIG - Selektor fudbalske reprezentacije Austrije Ralf Rangnik izjavio je da je razočaran eliminacijom u osmini finala Evropskog prvenstva, ali je dodao da je ponosan na igrače, prenose nemački mediji. Fudbaleri Austrije su sinoć u Lajpcigu u… »
Montela: Povratili smo timski duh, stvoren protiv Hrvatske

Montela: Povratili smo timski duh, stvoren protiv Hrvatske

RTS pre 5 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Turske Vinčenco Montela izjavio je da je srećan zbog plasmana u četvrtfinale Evropskog prvenstva, prenose italijanski mediji. Fudbaleri Turske su u Lajpcigu savladali Austriju rezultatom 2:1 u meču osmine finala EP… »
Rangnik: Ništa mi nije jasno, ne verujem da smo ispali

Rangnik: Ništa mi nije jasno, ne verujem da smo ispali

RTS pre 5 dana
Selektor fudbalske reprezentacije Austrije Ralf Rangnik izjavio je da je razočaran eliminacijom u osmini finala Evropskog prvenstva, ali je dodao da je ponosan na igrače, prenose nemački mediji. Fudbaleri Austrije su sinoć u Lajpcigu u osmini finala… »

Vesti dana »