Povezane vesti

Pitanje za crnogorsko rukovodstvo: Da li je Rezolucija o Jasenovcu bila moja ideja

Pitanje za crnogorsko rukovodstvo: Da li je Rezolucija o Jasenovcu bila moja ideja

Politika pre 5 dana
Predsednik Aleksandar Vučić govorio je danas, posle sednice proširenog kolegijuma načelnika Generalštaba u kasarni "Banjica 2" o medijima u Hrvatskoj i Rezoluciji o Jasenovcu. - Kad god bi Srbija podigla glavu, kad god Srbija ne bi bila unižena, kad… »
Krivac mora da bude Vučić, ko će! O hrvatskim medijima i Jasenovcu: Više pisali o meni nego o svom predsedniku i premijeru…

Krivac mora da bude Vučić, ko će! O hrvatskim medijima i Jasenovcu: Više pisali o meni nego o svom predsedniku i premijeru…

Kurir pre 5 dana
BEOGRAD - Kad god bi Srbija podigla glavu, kad god Srbija ne bi bila unižena, kad god Srbija ne bi pristala na to da služi tuđim interesima, a da sprovodi samokažnjavanje, da pristaje da fantazmagorične katarze koje mora da prođe zbog tobože… »
Pitam crnogorce, stidite li se rezolucije koju ste sami doneli Vučić: Ja ne mislim da je ta rezolucija loša, loša je ona…

Pitam crnogorce, stidite li se rezolucije koju ste sami doneli Vučić: Ja ne mislim da je ta rezolucija loša, loša je ona…

Kurir pre 5 dana
Da je Srbija uvek drugima krivac i da nije strano da trpi konstantne oprtužbe iz regiona za tuđe neuspehe, objasnio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić u obračanju medijima nakon sednice proširenog kolegijuma načelnika Generalštaba u kasarni… »
"Krivac mora da bude Vučić": Hrvati napisali više tekstova o meni nego o Plenkoviću i Milanoviću zajedno

"Krivac mora da bude Vučić": Hrvati napisali više tekstova o meni nego o Plenkoviću i Milanoviću zajedno

B92 pre 5 dana
Predsednik Srbije, Aleksandar Vučić, je nakon sednice proširenog kolegijuma načelnika Generalštaba u kasarni "Banjica 2" odgovarao na pitanja novinara i govorio o novim napadima iz Hrvatske zbog usvajanja rezolucije o Jasenovcu u Crnoj Gori. "Kad god… »

Vesti dana »