Povezane vesti

Ana Brnabić: Drago mi je što je u delegaciji parlamenta prvi put poslanik opozicije

Ana Brnabić: Drago mi je što je u delegaciji parlamenta prvi put poslanik opozicije

Politika pre 5 dana
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić rekla je danas u Berlinu da joj je drago što je u zvaničnoj parlamentarnoj delegaciji Srbije koja boravi u Nemačkoj prvi put neko od poslanika opozicije. "Ja sam uputila poziv svim parlamentarnim grupama da… »
Ana Brnabić: Nacionalni interes da bude na prvom mestu, a politički da bude sekundaran

Ana Brnabić: Nacionalni interes da bude na prvom mestu, a politički da bude sekundaran

Politika pre 5 dana
Predsednica Narodne skupštine Ana Brnabić rekla je danas u Berlinu da bi Srbija trebalo da uči na nemačkom primeru, pa da dođe do stanja da oko pitanja od nacionalnog interesa, poput kopanja litijuma, ne postoje političke podele, već da sve stranke… »
Ana Brnabić u zvaničnoj poseti Berlinu: Veliko je interesovanje nemačke privrede za Srbiju

Ana Brnabić u zvaničnoj poseti Berlinu: Veliko je interesovanje nemačke privrede za Srbiju

Telegraf pre 5 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić sastala se danas, u okviru zvanične posete Berlinu, sa predsedavajućim fondacije Konrad Adenauer, Norbertom Lamertom. Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić sastala se danas, u okviru zvanične posete… »
Brnabić: Oko nacionalnog interesa, kao što je litijum, ne sme biti političkih podela

Brnabić: Oko nacionalnog interesa, kao što je litijum, ne sme biti političkih podela

Novi magazin pre 4 dana
Predsednica skupštine Srbije Ana Brnabić rekla je u Berlinu da bi Srbija trebalo da uči na nemačkom primeru, pa da dođe do stanja da oko pitanja od nacionalnog interesa, poput kopanja litijuma, ne postoje političke podele, već da sve stranke… »
Brnabić u Berlinu sutra sa predsednicom Bundestaga Berbelom Bas

Brnabić u Berlinu sutra sa predsednicom Bundestaga Berbelom Bas

Euronews pre 4 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić nastavlja sutra zvaničnu posetu Berlinu, a sastaće se sa predsednicom nemačkog Bundestaga Berbelom Bas. Tokom prvog dana posete Brnabić je navela da je najviše bilo reči o političkim temama, evropskim… »
Brnabić: Čestitala sam Nemačkoj na litijumu, od njih treba da učimo

Brnabić: Čestitala sam Nemačkoj na litijumu, od njih treba da učimo

Radio 021 pre 4 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić razgovarala je danas, u okviru zvanične posete Berlinu, sa predsedavajućim Fondacije Konrad Adenauer Norbertom Lamertom o evropskoj perspektivi Srbije. Nakon sastanka je izjavila da je čestitala Nemačkoj na… »
Brnabić iz Berlina Veliko je interesovanje nemačke privrede za Srbiju

Brnabić iz Berlina Veliko je interesovanje nemačke privrede za Srbiju

Dnevnik pre 4 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić sastala se danas, u okviru zvanične posete Berlinu, sa predsedavajućim Fondacije Konrad Adenauer, Norbertom Lamertom. Brnabić se iz Berlina potom obratila građanima Srbije. - Danas sam se bavila političkim… »
Brnabić sa nemačkim parlamentarcima: Mnogo otvorenih tema i mnogo neslaganja, ali važno je da razgovaramo

Brnabić sa nemačkim parlamentarcima: Mnogo otvorenih tema i mnogo neslaganja, ali važno je da razgovaramo

RTV pre 4 dana
BERLIN - Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da je tokom posete Nemačkoj održala veliki broj sastanaka i da su u Nemačkoj zainteresovani za srpsku privredu. Kako je kazala novinarima u Berlinu, njeni sagovornici u Nemačkoj su… »
Ana Brnabić se obratila iz Berlina: Interesovanje nemačke privrede za Srbiju je veliko (video)

Ana Brnabić se obratila iz Berlina: Interesovanje nemačke privrede za Srbiju je veliko (video)

Blic pre 4 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić sastala se danas, u okviru zvanične posete Berlinu, sa predsedavajućim Fondacije Konrad Adenauer, Norbertom Lamertom. Brnabićeva se i obratila iz Berlina. - Danas sam se bavila političkim temama, našim… »
Brnabić u poseti Berlinu: Srbija treba da uči od Nemačke, nacionalni interes je uvek na prvom mestu

Brnabić u poseti Berlinu: Srbija treba da uči od Nemačke, nacionalni interes je uvek na prvom mestu

Euronews pre 4 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić čestitala je nemačkoj privredi na tome što će biti prva evropska zemlja koja će koristiti svoj litijum. Brnabić je tokom posete Berlinu rekla da smo mi krenuli pre Nemačke, ali nas je ona u međuvremenu… »
Ana Brnabić: Radujem se razgovorima u Berlinu, jedna od tema i litijum

Ana Brnabić: Radujem se razgovorima u Berlinu, jedna od tema i litijum

Politika pre 4 dana
BERLIN - Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da se raduje razgovorima u Berlinu na različite teme, pre svega političke, ali i ekonomske. "Nemačka je naš najvažniji trgovinski partner. Ukupna razmena roba i usluga sa Nemačkom… »
Brnabić: Dobri razgovori sa nemačkim parlamentarcima

Brnabić: Dobri razgovori sa nemačkim parlamentarcima

Insajder pre 4 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je u sredu 3. jula da je tokom posete Nemačkoj održala veliki broj sastanaka i da su u Nemačkoj zainteresovani za srpsku privredu. Kako je kazala novinarima u Berlinu, njeni sagovornici u Nemačkoj su… »
Brnabić se obratila iz Berlina "Veliko je interesovanje nemačke privrede za Srbiju, politički imamo mnogo otvorenih tema"

Brnabić se obratila iz Berlina "Veliko je interesovanje nemačke privrede za Srbiju, politički imamo mnogo otvorenih tema"

Kurir pre 4 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić sastala se danas, u okviru zvanične posete Berlinu, sa predsedavajućim Fondacije Konrad Adenauer, Norbertom Lamertom. Brnabićeva se i obratila iz Berlina. - Danas sam se bavila političkim temama, našim… »
Brnabić sa nemačkim privrednicima o ekološkom iskopavanju litijuma

Brnabić sa nemačkim privrednicima o ekološkom iskopavanju litijuma

NIN pre 4 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić sastala se, u okviru zvanične posete Berlinu, sa nemačkim privrednicima sa kojima je razgovarala o ekološkim načinima iskopavanja litijuma. "Želela bih da pozovem nemačke kompanije da razmisle o stvarima… »
Predsednica Skupštine Srbije sa nemačkim privrednicima o litijumu

Predsednica Skupštine Srbije sa nemačkim privrednicima o litijumu

Slobodna Evropa pre 4 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić sastala se 3. jula, u okviru zvanične posete Berlinu, sa nemačkim privrednicima, a jedna od tema je bila i litijum. Brnabić je predstavila ekonomske pokazatelje Srbije i saradnju sa nemačkim kompanijama i… »
Brnabićeva u Berlinu sa nemačkim privrednicima o litijumu i Ekspu (foto)

Brnabićeva u Berlinu sa nemačkim privrednicima o litijumu i Ekspu (foto)

Blic pre 4 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić sastala se danas, u okviru zvanične posete Berlinu, sa nemačkim privrednicima koje je pozvala da učestvuju na međunarodnoj izložbi Ekspo 2027. čiji će domaćin biti Srbija, a jedna od tema je bila i… »
Brnabić u Berlinu sa nemačkim privrednicima: Mi imamo rezerve litijuma kao Nemačka

Brnabić u Berlinu sa nemačkim privrednicima: Mi imamo rezerve litijuma kao Nemačka

Insajder pre 4 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić sastala se danas, u okviru zvanične posete Berlinu, sa nemačkim privrednicima koje je pozvala da učestvuju na međunarodnoj izložbi Ekspo 2027. čiji će domaćin biti Srbija, a jedna od tema je bila i… »
Brnabićeva u Berlinu sa nemačkim privrednicima o litijumu i Ekspu

Brnabićeva u Berlinu sa nemačkim privrednicima o litijumu i Ekspu

B92 pre 4 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić sastala se danas, u okviru zvanične posete Berlinu, sa nemačkim privrednicima koje je pozvala da učestvuju na međunarodnoj izložbi Ekspo 2027. čiji će domaćin biti Srbija, a jedna od tema je bila i… »
"Nemačka će proizvoditi litijum, a Mi imamo rezerve kao i oni" Brnabić u Berlinu sa nemačkim privrednicima, tema bila i…

"Nemačka će proizvoditi litijum, a Mi imamo rezerve kao i oni" Brnabić u Berlinu sa nemačkim privrednicima, tema bila i…

Kurir pre 4 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić boravi u dvodnevnoj posetu Berlinu, a danas se sastala sa nemačkim privrednicima koje je i pozvala da učestvuju na međunarodnoj izložbi Ekspo 2027. čiji će domaćin biti Srbija. Tokom sastanka, Brnabić je… »
Brnabićeva u Berlinu sa nemačkim privrednicima o litijumu i Ekspu

Brnabićeva u Berlinu sa nemačkim privrednicima o litijumu i Ekspu

RTS pre 4 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić sastala se, u okviru zvanične posete Berlinu, sa nemačkim privrednicima koje je pozvala da učestvuju na međunarodnoj izložbi Ekspo 2027. čiji će domaćin biti Srbija, a jedna od tema je bila i litijum… »
Brnabić: Radujem se razgovorima u Berlinu, jedna od tema i litijum

Brnabić: Radujem se razgovorima u Berlinu, jedna od tema i litijum

Vesti online pre 4 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da se raduje razgovorima u Berlinu na različite teme, pre svega političke, ali i ekonomske. – Nemačka je naš najvažniji trgovinski partner. Ukupna razmena roba i usluga sa Nemačkom u… »
Brnabić: Radujem se razgovorima u Berlinu, jedna od tema i litijum

Brnabić: Radujem se razgovorima u Berlinu, jedna od tema i litijum

Telegraf pre 4 dana
Nemačka će prva u Evropi rudariti svoj litijum. Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da se raduje razgovorima u Berlinu na različite teme, pre svega političke, ali i ekonomske. - Nemačka je naš najvažniji trgovinski partner… »
Brnabić iz Berlina: Razgovori i o litijumu, od Nemačke da naučimo nešto o iskopavanju

Brnabić iz Berlina: Razgovori i o litijumu, od Nemačke da naučimo nešto o iskopavanju

Beta pre 4 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas uoči sastanaka sa zvaničnicima u Berlinu da će jedna od tema razgovora biti i iskopavanje litijuma. "Radujem se razgovorima u Berlinu na različite teme, pre svega političke, ali i… »
Brnabić pre razgovora s Nemcima o litijumu: "Mi smo svetski prvaci u propuštanju šansi"

Brnabić pre razgovora s Nemcima o litijumu: "Mi smo svetski prvaci u propuštanju šansi"

Radio 021 pre 4 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas, uoči sastanaka sa zvaničnicima u Berlinu, da će jedna od tema razgovora biti i iskopavanje litijuma. "Radujem se razgovorima u Berlinu na različite teme, pre svega političke, ali i… »
Brnabić o litijumu iz Berlina: Kakvi smo mi svetski prvaci u propuštanju šansi

Brnabić o litijumu iz Berlina: Kakvi smo mi svetski prvaci u propuštanju šansi

Danas pre 4 dana
Jedna od tema će svakako biti i litijum. Želim od Nemaca da čujem kako napreduju njihova dva velika projekta, kakve tehnologije primenjuju i kako, kao društvo, uvek uspevaju da budu na istoj strani – onoj koja čuva nemačke interese. Možda nešto… »
"Želim od Nemaca da čujem kako napreduju njihova dva projekta" Brnabić u Berlinu: Radujem se razgovorima, jedna od tema i…

"Želim od Nemaca da čujem kako napreduju njihova dva projekta" Brnabić u Berlinu: Radujem se razgovorima, jedna od tema i…

Kurir pre 4 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić danas počinje dvodnevnu posetu Berlinu tokom koje će se sastati sa nemačkim poslanicima i predsednicom Bundestaga Berbelom Bas. "Radujem se razgovorima u Berlinu na različite teme - pre svega političke, ali… »
Brnabić: Radujem se razgovorima u Berlinu, jedna od tema i litijum FOTO

Brnabić: Radujem se razgovorima u Berlinu, jedna od tema i litijum FOTO

B92 pre 4 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas da se raduje razgovorima u Berlinu na različite teme, pre svega političke, ali i ekonomske. "Nemačka je naš najvažniji trgovinski partner. Ukupna razmena roba i usluga sa Nemačkom u 2023… »
Brnabić iz Berlina: Razgovori i o litijumu, od Nemačke da naučimo nešto o iskopavanju

Brnabić iz Berlina: Razgovori i o litijumu, od Nemačke da naučimo nešto o iskopavanju

Novi magazin pre 4 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić izjavila je danas uoči sastanaka sa zvaničnicima u Berlinu da će jedna od tema razgovora biti i iskopavanje litijuma. "Radujem se razgovorima u Berlinu na različite teme, pre svega političke, ali i… »
Predsednica Skupštine Srbije danas u Berlinu: U poseti sa Brnabićevom i poslanik opozicije

Predsednica Skupštine Srbije danas u Berlinu: U poseti sa Brnabićevom i poslanik opozicije

Kurir pre 4 dana
Brnabić posetu Berlinu počinje sastankom sa predstavnicima nemačke privrede u koorganizaciji Odbora za istok nemačke privrede i Privredne komore Srbije. Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić danas počinje dvodnevnu posetu Berlinu tokom koje će… »
Brnabić danas u poseti Berlinu, u delegaciji i poslanik opozicije

Brnabić danas u poseti Berlinu, u delegaciji i poslanik opozicije

Euronews pre 4 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić danas počinje dvodnevnu posetu Berlinu tokom koje će se sastati sa nemačkim poslanicima i predsednicom Bundestaga Berbelom Bas, a u zvaničnoj delegaciji Srbije prvi put je i jedan opozicioni poslanik -… »
Ana Brnabić u Berlinu: Litijumsko otopljavanje nakon ledenog doba

Ana Brnabić u Berlinu: Litijumsko otopljavanje nakon ledenog doba

Vreme pre 4 dana
Predsednica Skupštine Srbije Ana Brnabić nalazi se u dvodnevnoj poseti Nemačkoj. Srpske vlasti godinama Berlinu šalju pomešane poruke, od optužbi za narušavanje suvereniteta Srbije i zaštite ubice Olivera Ivanovića do traženja garancija Nemaca… »

Vesti dana »