Povezane vesti

"Ušao sam u svinjac, ugrizla me dole" Miša kog je svinja ujela za polni organ ispričao Kuriru šta se tačno zbilo i kako se…

"Ušao sam u svinjac, ugrizla me dole" Miša kog je svinja ujela za polni organ ispričao Kuriru šta se tačno zbilo i kako se…

Kurir pre 5 dana
"Odguravao sam je nekako, ali ona je kidisala na mene zbog praseta. Nekako sam se izvukao iz svinjca, ali sam se prethodno pribio uz zid. Sve mi je donji deo bio krvav" Milovan Dinić zvani Miša (51) iz sela Bovan koje se nalazi između Sokobanje i… »
Ovo je Milovan kog je svinja ujela za genitalije: Zadobio teške povrede, dva puta operisan! Odstranjen mu testis

Ovo je Milovan kog je svinja ujela za genitalije: Zadobio teške povrede, dva puta operisan! Odstranjen mu testis

Mondo pre 5 dana
Milovana Dinića iz Bovana, svinja je ujela za nogu i međunožje, nakon čega su mu odstranili testis. Milovana Dinića iz Bovana, svinja je ujela za nogu i međunožje, nakon čega su mu odstranili testis. Milovana Dinića (51) iz sela Bovan ujela je… »
Ovo je muškarac kojeg je napala svinja: Ujela ga za genitalije, doktori morali da mu odstrane testis

Ovo je muškarac kojeg je napala svinja: Ujela ga za genitalije, doktori morali da mu odstrane testis

Blic pre 5 dana
Milovana Dinića (51) iz sela Bovan ujela je svinja za genitalije usled čega je zadobio teške povrede testisa. Napad se dogodio 19. juna. On je operisan i odstranjen mu je jedan testis. Reporter "Blica" zatekao je povređenog kada je bio na previjanju… »

Vesti dana »