Povezane vesti

"Udarao sam je i sipao joj jod na glavu": Milovan iz Aleksinca o napadu svinje koja ga je ujela za genitalije

"Udarao sam je i sipao joj jod na glavu": Milovan iz Aleksinca o napadu svinje koja ga je ujela za genitalije

Telegraf pre 5 dana
U intenzivnoj nezi aleksinačke bolnice i dalje se nalazi Snežana Radojković kojoj je juče svinja koju je čuvala nanela više ujednih rana u predelu lica, glave, grudi i ruku, a uz to je zadobila prelom jednog pršljena, jednog rebra i šake i povredu… »
Napad svinje može biti smrtonosan: Ovo su znaci da je agresivna i da će krenuti na vas!

Napad svinje može biti smrtonosan: Ovo su znaci da je agresivna i da će krenuti na vas!

Telegraf pre 4 dana
Snežanu je svinja napala kada je pokušala da joj vrati prase. Tom prilikom ona je zadobila veliki broj ujeda u predelu glave, lica, grudnog koša i ruke, kao i prelom šake, pršljena i jednog rebra. Poslednjih dana Srbiju su šokirale vesti o napadima… »
Prase je zaskvičalo, a onda je ona krenula na mene: Milovan je zbog napada svinje ostao bez testisa, a sada je opisao dramu…

Prase je zaskvičalo, a onda je ona krenula na mene: Milovan je zbog napada svinje ostao bez testisa, a sada je opisao dramu…

Blic pre 4 dana
Milovan Dinić (51) iz sela Bovan teško je povređen kada ga je za genitalije ujela svinja teška oko 200 kilograma u trentku dok je pokušavao da ukaže pomoć jednom prasetu iz njenog legla. Napad se desio 19.juna u ovom aleksinačkom selu, a Dinić je… »
Ujela me više puta za polni organ, zamalo se nisam onesvestio: Milan ispričao kako ga je napala svinja

Ujela me više puta za polni organ, zamalo se nisam onesvestio: Milan ispričao kako ga je napala svinja

Mondo pre 4 dana
Milovana Dinića ujela je svinja za polni organ, nakon čega je dva puta operisan. Milovana Dinića ujela je svinja za polni organ, nakon čega je dva puta operisan. Milovan Dinić zvani Miša (51) iz sela Bovan koje se nalazi između Sokobanje i… »
„Odbranio sam se udarajući je po glavi i jodom koji sam joj sipao na glavu“: Milovana kog je svinja napala i ujela za…

„Odbranio sam se udarajući je po glavi i jodom koji sam joj sipao na glavu“: Milovana kog je svinja napala i ujela za…

Nova pre 5 dana
Milovan Dinić iz sela Bovan kod Aleksinca uspešno se oporavlja od ujeda koji mu je svinja koju čuva zadala u predelu genitalija kada je pokušao da na ranu jednog od prasadi sipa jod. Milovanu je svinja prilikom ujeda povredila testise, pa su lekari… »
Pobedila je rak, nadamo se da će I ove povrede: Žena koju je izujedala svinja prebačena u Aleksinac, povreda oka mogla bi…

Pobedila je rak, nadamo se da će I ove povrede: Žena koju je izujedala svinja prebačena u Aleksinac, povreda oka mogla bi…

Blic pre 5 dana
Snežana Radojković (67) iz Aleksinačkog Bujmira, koju je u nedelju napala i teško povredila svinja teška preko 200 kilograma, prebačena je iz Univerzitetskog kliničkog centra u NIšu u Zdravstveni centar u Aleksincu na dalji oporavak. Žena je… »
Koliko su svinje zapravo opasne dok imaju prasiće?

Koliko su svinje zapravo opasne dok imaju prasiće?

Nova pre 5 dana
Muškarca iz naselja Bovan svinja je ujela za nogu i polni organ, lekari su imali dve intervencije kako bi mu prvo ušili rane, a onda i sanirali infekciju. Ovo je drugi u nizu napada svinja za samo par dana, prethodno je zbog ozbiljnih povred usled ujeda… »

Vesti dana »