Povezane vesti

Napad galebova u Splitu: Mislila sam da će oči da mi iskopaju

Napad galebova u Splitu: Mislila sam da će oči da mi iskopaju

Politika pre 5 dana
Nekoliko galebova je grupno napalo jednu Splićanku, koja se nakon početnog šoka, uz pomoć prolaznika odbranila rukama i tako izbegla teže povrede. Devojka se oko ponoći vraćala iz izlaska, kada se nekoliko galebova u blizini njene kuće, zaletalo u… »
Galebovi napali devojku u Splitu: "Mislila sam da će mi oči iskopati"

Galebovi napali devojku u Splitu: "Mislila sam da će mi oči iskopati"

Euronews pre 5 dana
Nekoliko galebova je grupno napalo jednu Splićanku, koja se nakon početnog šoka, uz pomoć prolaznika odbranila rukama i tako izbegla teže povrede. Devojka se oko ponoći vraćala iz noćnog izlaska, kada joj se nekoliko galebova u blizini njene… »
"Mislila sam da će mi oči iskopati": Devojku napalo nekoliko galebova, ona od straha krenula da vrišti i beži

"Mislila sam da će mi oči iskopati": Devojku napalo nekoliko galebova, ona od straha krenula da vrišti i beži

Kurir pre 5 dana
Nekoliko galebova je grupno napalo jednu Splićanku, koja se nakon početnog šoka, uz pomoć prolaznika odbranila rukama i tako izbegla teže povrede. Devojka se oko ponoći vraćala iz izlaska, kada se nekoliko galebova u blizini njene kuće, zaletalo u… »
Galebovi napali devojku u Splitu, jedva izvukla živu glavu

Galebovi napali devojku u Splitu, jedva izvukla živu glavu

RTV pre 5 dana
SPLIT - Nekoliko galebova je grupno napalo jednu Splićanku, koja se nakon početnog šoka, uz pomoć prolaznika odbranila rukama i tako izbegla teže povrede. Devojka se oko ponoći vraćala iz noćnog izlaska, kada se nekoliko galebova u blizini njene… »
"Mislila sam da će mi oči: Iskopati!" Kao u horor filmu: Galebovi napali devojku, jedva spasla živu glavu

"Mislila sam da će mi oči: Iskopati!" Kao u horor filmu: Galebovi napali devojku, jedva spasla živu glavu

Blic pre 5 dana
Nekoliko galebova je grupno napalo jednu Splićanku, koja se nakon početnog šoka, uz pomoć prolaznika odbranila rukama i tako izbegla teže povrede. Devojka se oko ponoći vraćala iz noćnog izlaska, kada se nekoliko galebova u blizini njene kuće… »
Galebovi napali devojku u Splitu, njen vrisak usred noći čuli prolaznici: "Mislila sam da će mi iskopati oči!"

Galebovi napali devojku u Splitu, njen vrisak usred noći čuli prolaznici: "Mislila sam da će mi iskopati oči!"

Telegraf pre 5 dana
Po svemu sudeći, galebovi su pokušavali da zaštite svoje mlade koji su šetali u blizini zgrade u kojoj devojka stanuje. Nekoliko galebova je grupno napalo jednu Splićanku, koja se nakon početnog šoka, uz pomoć prolaznika odbranila rukama i tako… »

Vesti dana »