Povezane vesti

Tara Simov zagrlila danila i njihovog naslednika! Emotivne scene na prvom rođendanu malog Nikolaja, dekoracija obara s nogu

Tara Simov zagrlila danila i njihovog naslednika! Emotivne scene na prvom rođendanu malog Nikolaja, dekoracija obara s nogu

Alo pre 5 dana
Dekoracija je bila upotpunjena brojnim plavo-belim balonima. Sin bivše učesnice "Zadruge" Tare Simov, mali Nikolaj, danas, 3. jula, slavi svoj prvi rođendan. Tara i otac malog Nikolaja, Danilo Raičević, odlučili su da proslavu organizuju u intimnom… »
Tara Simov u zagrljaju Danila proslavlja sinu prvi rođendan! Bogata dekoracija i torta izlepljena dolarima

Tara Simov u zagrljaju Danila proslavlja sinu prvi rođendan! Bogata dekoracija i torta izlepljena dolarima

Telegraf pre 5 dana
Preporučujemo. Sin bivše učesnice "Zadruge" Tare Simov, mali Nikolaj, danas, 3. jula, slavi prvi rođendan. Večeras se održava veselje povodom jednog od najbitnijih dana u njenom životu, a Tara i otac malog Nikolaja, Danilo Raičević, proslavu su… »
Dirljiva objava oca Tarinog deteta: Na dan rođenja malog Nikolaja objavio sliku slavljenika i raznežio sve

Dirljiva objava oca Tarinog deteta: Na dan rođenja malog Nikolaja objavio sliku slavljenika i raznežio sve

Telegraf pre 5 dana
Preporučujemo. Sin bivše zadrugarke Tare Simov, Nikolaj, danas proslavlja prvi rođendan. - Živote moj. Oko moje. Dušo moja. Nek ti je najsrećniji 1. rođendan - poručila mu je majka Tara u objavi na Instagram storiju, a rođendan mu je čestitao i… »
Tara Simov objavila srećne vesti Hitno se oglasila i uputila mu emotivne reči, danas je za nju poseban dan!

Tara Simov objavila srećne vesti Hitno se oglasila i uputila mu emotivne reči, danas je za nju poseban dan!

Alo pre 5 dana
Tara se oglasila i poslala emotivnu poruku. Sin Tare Simov, Nikolaj, kojeg je dobila iz veze sa Danilom Raičevićem, danas slavi prvi rođendan. Bivša rijaliti učesnica oglasila se ovim povodom na društvenoj mreži Instagram gde je javno čestitala… »
Slavlje u domu Tare Simov i Danila! Posle brojnih sukoba oboje saopštili divnu vest i čestitke samo pljušte

Slavlje u domu Tare Simov i Danila! Posle brojnih sukoba oboje saopštili divnu vest i čestitke samo pljušte

Telegraf pre 5 dana
Preporučujemo. Sin bivše učesnice "Zadruge" Tare Simov, mali Nikolaj, danas slavi prvi rođendan. Tačno u ponoć, ponosna mama Tara posvetila mu je posebnu poruku i javno mu čestitala. - Živote moj. Oko moje. Dušo moja. Nek ti je najsrećniji 1… »

Vesti dana »