Povezane vesti

„Kako je ovo teško pisati…“: Emotivni Danilo Anđušić se oprostio od Partizana i Grobara! (foto)

„Kako je ovo teško pisati…“: Emotivni Danilo Anđušić se oprostio od Partizana i Grobara! (foto)

Hot sport 03.07.2024
„Ovoga puta necu duziti, pa cu ovako…“ Srpski bek šuter Danilo Anđušić napustio je Partizan i odlučio da potraži novi angažman, što će mu, kako se spekuliše, doneti transfer u Dubai. Nakon dve godine provedenih u klubu možda nije ostavio… »
Anđušiću ''zadrhtala ruka'' na rastanku, pa se poslužio pesmom Alena Slavice

Anđušiću ''zadrhtala ruka'' na rastanku, pa se poslužio pesmom Alena Slavice

Sportske.net 03.07.2024
Nedugo pošto je njegova supruga Ivana svojom porukom naglasila kako bi Danilo Anđušić mogao i knjigu da napiše posle dosadašnjih iskustava u Partizanu, oglasio se i sam košarkaš koga ćemo naredne sezone gledati u dresu Dubaija. Anđušić je na… »
Supruga danila anđušića ponovo proziva Obradovića?: „Izdržao si stvari koje ja nikada ne bi!“ (foto)

Supruga danila anđušića ponovo proziva Obradovića?: „Izdržao si stvari koje ja nikada ne bi!“ (foto)

Hot sport 03.07.2024
„Vreme je za novi list i da uživaš u ostatku svoje karijere“ Srpski bek šuter Danilo Anđušić napustio je Partizan i odlučio da potraži novi angažman, što će mu, kako se spekuliše, doneti transfer u Dubai. Nakon dve godine provedenih u… »
Odlaziš iz Partizana čistog obraza! Oglasila se supruga srpskog košarkaša: Možeš i knjigu da napišeš o ovome!

Odlaziš iz Partizana čistog obraza! Oglasila se supruga srpskog košarkaša: Možeš i knjigu da napišeš o ovome!

Mondo 03.07.2024
Danilo Anđušić je napustio Partizan, a njegova supruga Ivana se sada oglasila tim povodom. Danilo Anđušić je napustio Partizan, a njegova supruga Ivana se sada oglasila tim povodom. Danilo Anđušić je i treći put otišao iz Partizana! Posle dve… »
"Izdržao si stvari koje ja ne bih mogla, to je materijal za knjigu" Anđušić otišao iz Partizana, njegova supruga uzburkala…

"Izdržao si stvari koje ja ne bih mogla, to je materijal za knjigu" Anđušić otišao iz Partizana, njegova supruga uzburkala…

Kurir 03.07.2024
Danilo Anđušić je i treći put otišao iz Partizana! Posle dve sezone i jednog trofeja ABA lige iskusni šuter će biti jedno od prvih pojačanja KK Dubaija za narednu sezonu. Povodom toga se oglasila njegova supruga, proslavljena srpska olimpijska… »
Anđušićeva žena o njegovom odlasku iz Partizana: "Izdržao si stvari koje ja nikada ne bih, ideš čistog obraza"

Anđušićeva žena o njegovom odlasku iz Partizana: "Izdržao si stvari koje ja nikada ne bih, ideš čistog obraza"

Telegraf 03.07.2024
Emotivna poruka Ivane Maksimović. Otišao je Danilo Anđušić iz Partizana, klub se u utorak definitivno oprostio od njega, a naredna destinacija najverovatnije će biti Dubai - najnoviji član ABA lige! Anđušić je za crno-bele nastupao dve sezone u… »

Vesti dana »