Povezane vesti
Stotine miliona evra za Evro - unosan biznis "Adidasa" i "Najkija" u Nemačkoj
RTS 03.07.2024
Sportski proizvođači poput "Adidasa“ izdvajaju stotine miliona evra za sponzorske ugovore na dresovima. Da li se ta reklama isplati? I da li je marketinška akcija portala Check24 naškodila tom poslu? Fudbal je ogromna mašina za pravljenje novca. I taj… »
DW: Sportski proizvođači izdvajaju stotine miliona evra za sponzorske ugovore na dresovima – da li se ta reklama isplati?
N1 Info 03.07.2024
Fudbal je ogromna mašina za pravljenje novca. I taj biznis počinje već sa dresovima, piše DW. Neke firme investiraju veoma mnogo novca kako bi se reklamirale preko fudbala. Cilj im je pritom da svoju marku učine poznatijom, da poboljšaju imidž i privuku… »
EURO 2024: unosni posao s fudbalskim dresovima?
Dojče vele 03.07.2024
Sportski proizvođači poput Adidasa izdvajaju stotine miliona evra za sponzorske ugovore na dresovima. Da li se ta reklama isplati? I da li je marketinška akcija portala „Check24“ naškodila tom poslu? Fudbal je ogromna mašina za pravljenje novca. I taj… »
Vesti dana »

Protest i incidenti ispred prostorija SNS: Pristalice naprednjaka gađale jajima i flašama okupljene građane, čuo se jak topovski udar
Danas pre 2 satajoš 1 povezana

Čekajući američki ultimatum: Stiv Vitkof ide u Moskvu, moguć susret i sa Putinom
Kurir pre 2 satajoš 2 povezane

Stravična nesreća kod Šibenika! Kamion prešao u suprotnu traku i udario u auto, jedna osoba nastradala
Alo pre 1 satjoš 2 povezane

Osmani primila pismo od Trampa: Američki predsednik nazvao Kosovo pravim prijateljem SAD
Blic pre 2 satajoš 1 povezana