Povezane vesti

Direktor Energetske zajednice: BiH kaska za okruženjem u oblasti energetike

Direktor Energetske zajednice: BiH kaska za okruženjem u oblasti energetike

Slobodna Evropa pre 5 dana
Bosna i Hercegovina zaostaje za drugim članicama Energetske zajednice u provođenju energetskog zakonodavstva, nema jedinstveno državno tržište električne energije i gasa, i može očekivati da struja koju izvozi uskoro ne bude više konkurentna na… »
Energetska zajednica: Zapadni Balkan kasni sa sprovođenjem evropskog zakonodavstva

Energetska zajednica: Zapadni Balkan kasni sa sprovođenjem evropskog zakonodavstva

Biznis.rs pre 4 dana
teško izvodljivo spajanje tržišta sa evropskom unijom do 2025. godine. Direktor Sekretarijata Enegetske zajednice (EZ) Artur Lorkovski izjavio je da Zapadni Balkan kasni sa sprovođenjem evropskog zakonodavstva u oblasti energetike. „Ako me pitate… »
Energetska zajednica: Zapadni Balkan kasni sa sprovođenjem evropskog zakonodavstva

Energetska zajednica: Zapadni Balkan kasni sa sprovođenjem evropskog zakonodavstva

Forbes pre 4 dana
Direktor Sekretarijata Enegetske zajednice (EZ) Artur Lorkovski izjavio je da Zapadni Balkan kasni sa sprovođenjem evropskog zakonodavstva u oblasti energetike. „Ako me pitate gde se zemlje nalaze, moram da kažem da je plan bio da se tržišta spoje… »
Energetska zajednica: Zapadni Balkan kasni sa sprovođenjem evropskog zakonodavstva

Energetska zajednica: Zapadni Balkan kasni sa sprovođenjem evropskog zakonodavstva

NIN pre 4 dana
Direktor Sekretarijata Enegetske zajednice (EZ) Artur Lorkovski izjavio je da Zapadni Balkan kasni sa sprovođenjem evropskog zakonodavstva u oblasti energetike. "Ako me pitate gdje se zemlje nalaze, moram reći da je plan bio da se tržišta spoje sa… »
Energetska zajednica: Zapadni Balkan kasni sa sprovođenjem evropskog zakonodavstva

Energetska zajednica: Zapadni Balkan kasni sa sprovođenjem evropskog zakonodavstva

Novi magazin pre 4 dana
Direktor Sekretarijata Enegetske zajednice (EZ) Artur Lorkovski izjavio je da Zapadni Balkan kasni sa sprovođenjem evropskog zakonodavstva u oblasti energetike. "Ako me pitate gdje se zemlje nalaze, moram reći da je plan bio da se tržišta spoje sa… »

Vesti dana »