Povezane vesti

Trudnoća mi je raznela telo: Mina Naumović Amidžić iskreno nakon porođaja!

Trudnoća mi je raznela telo: Mina Naumović Amidžić iskreno nakon porođaja!

Svet plus 03.07.2024
Mina Naumović Amidžić, supruga poznatog voditelja Ognjena Amidžića, iskreno je podelila svoje postporođajne izazove i povratak na treninge, otkrivajući kako je trudnoća uticala na njeno telo. Supruga Ognjena Amidžića otkriva kako se nosi sa… »
„Trudnoća mi je raznela telo“: Žena Ognjena Amidžića se nakon porođaja suočila sa problemom

„Trudnoća mi je raznela telo“: Žena Ognjena Amidžića se nakon porođaja suočila sa problemom

Nova 03.07.2024
Žena Ognjena Amidžića, Mina Naumović, pre četiri meseca na svet je donela sina Peruna, a sada je otkrila sa čime se suočava nakon porođaja. Za razliku od Ognjena Amidžića, Mina Naumović je izuzetno aktivna na društvenim mrežama gde sa… »
"Trudnoća mi je raznela telo" Oglasila se žena Ognjena Amidžića - mislila da nije ništa osetila, a onda haos

"Trudnoća mi je raznela telo" Oglasila se žena Ognjena Amidžića - mislila da nije ništa osetila, a onda haos

Mondo 03.07.2024
Mina Naumović se obratila pratiocima. Mina Naumović se obratila pratiocima Žena Ognjena Amidžića, Mina Naumović, pre četiri meseca na svet je donela sina Peruna, a sada je otkrila sa čime se suočava nakon porođaja. Mina svakodnevno sa pratiocima… »
"Trudnoća mi raznela telo": Žena Ognjena Amidžića se nakon porođaja suočila sa problemom: "Mislila sam da nisam ni…

"Trudnoća mi raznela telo": Žena Ognjena Amidžića se nakon porođaja suočila sa problemom: "Mislila sam da nisam ni…

Blic 03.07.2024
Žena Ognjena Amidžića, Mina Naumović, pre četiri meseca na svet je donela sina Peruna, a sada je otkrila sa čime se suočava nakon porođaja. Za razliku od Ognjena Amidžića, Mina Naumović je izuzetno aktivna na društvenim mrežama gde sa… »
Ognjenova Mina otkrila sa čime se suočava nakon porođaja! Na svet donela sina, a sada vodi borbu: Trudnoća "raznese"…

Ognjenova Mina otkrila sa čime se suočava nakon porođaja! Na svet donela sina, a sada vodi borbu: Trudnoća "raznese"…

Kurir 03.07.2024
Žena Ognjena Amidžića, Mina Naumović, pre četiri meseca na svet je donela sina Peruna, a sada je otkrila sa čime se suočava nakon porođaja. Za razliku od Ognjena Amidžića, Mina Naumović je izuzetno aktivna na društvenim mrežama gde sa… »

Vesti dana »