Povezane vesti

Konobar otkrio kako se obračunava sa bezobraznim gostima: "Nije me briga za tvoj bakšiš" VIDEO

Konobar otkrio kako se obračunava sa bezobraznim gostima: "Nije me briga za tvoj bakšiš" VIDEO

B92 pre 5 dana
Konobar Dilan Karino iz Teksasa objavio je snimak na kome je otkrio kako se sveti bezobraznim i bahatim mušterijama. On je objasnio da neki gosti često ignorišu pravila i, na primer, sede za prljavim stolom umesto da čekaju da ih hostesa odvede do… »
Evo kako se jedan konobar sveti bezobraznim gostima: "Ne treba mi bakšiš, imam mnogo mogućnosti "

Evo kako se jedan konobar sveti bezobraznim gostima: "Ne treba mi bakšiš, imam mnogo mogućnosti "

Dnevnik pre 5 dana
Konobar je naglasio da veruje da će u komentarima biti onih koji će reći da mu ne daju bakšiš - i dodao da ga nije briga. Konobar Dilan Karino iz Teksasa objavio je snimak na kome je otkrio kako se sveti grubim i arogantnim mušterijama. On je… »
Kad konobaru "pukne film": Evo kako prolaze bahate mušterije: "Briga me za vaš bakšiš, ovo je prilika za osvetu" (video)

Kad konobaru "pukne film": Evo kako prolaze bahate mušterije: "Briga me za vaš bakšiš, ovo je prilika za osvetu" (video)

Blic pre 5 dana
Nije tajna da prilikom služenja u kafićima i restoranima pojedini konobari imaju naviku da svoje mušterije "zakinu", bilo da je reč o nešto manjim porcijama ili dodavanja stavke više na račun veselog društva i tome slično. Ipak, jedan tiktoker… »
Konobar otkrio kako se sveti bahatim gostima: „Sami mi daju priliku na licu mesta“

Konobar otkrio kako se sveti bahatim gostima: „Sami mi daju priliku na licu mesta“

Nova pre 5 dana
Konobar Dilan Karino iz Teksasa objavio je video u kojem je otkrio kako se sveti bezobraznim i bahatim mušterijama. Objasnio je da neki gosti često ignorišu pravila pa, na primer, sedaju za prljav sto umesto da čekaju da ih hostesa odvede do slobodnog… »

Vesti dana »