Povezane vesti

Nadežda Biljić o kajanju: Dozvolila sam da me koriste!

Nadežda Biljić o kajanju: Dozvolila sam da me koriste!

Svet plus 03.07.2024
Pevačica Nadežda Biljić otvoreno je govorila o izazovima u karijeri i privatnom životu, kritikujući kolege zbog kupovine pregleda na Jutjubu i otkrivajući svoje kajanje zbog ljudi koji su je iskoristili. Pevačica Nadežda Biljić nedavno je otkrila… »
"Moje kolege kupuju preglede i mislim da preteruju u tome" Nadežda raskrinkala pevače, pa spomenula rijaliti: Čudan…

"Moje kolege kupuju preglede i mislim da preteruju u tome" Nadežda raskrinkala pevače, pa spomenula rijaliti: Čudan…

Kurir 03.07.2024
Nadežda Biljić progovorila je iskreno o privatnom životu, sinu Longu, ali i kolegama. Nadežda je nedavno objavila pesmu, a kako je istakla, ona nije poput mnogih kolega želela da kupuje preglede. - Otarasila sam se energetskih vampira i progledala… »
(Video) "pevači kupuju preglede na jutjubu": Nadežda Biljić raskrinkala estradu i žestoko udarila na kolege: "Dozvolila sam…

(Video) "pevači kupuju preglede na jutjubu": Nadežda Biljić raskrinkala estradu i žestoko udarila na kolege: "Dozvolila sam…

Blic 03.07.2024
Pevačica Nadežda Biljić progovorila je iskreno o privatnom životu, sinu Longu, ali i kolegama. Nadežda je nedavno objavila pesmu, a kako je istakla, ona nije poput mnogih kolega želela da kupuje preglede. - Otarasila sam se energetskih vampira i… »

Vesti dana »