Povezane vesti
Šmit upozorio vlasti RS da neće trpeti kršenje Dejtonskog sporazuma
NIN 03.07.2024
Visoki predstavnik međunarodne zajednice u Bosni i Hercegovini Kristijan Šmit upozorio je vlasti u Republici Srpskoj da neće dopustiti nikakvo kršenje Dejtonskog sporazuma i da će upotrebljavati svoja ovlašćenja i reagovati na prihvatanje bilo kakvih… »
Schmidt upozorio vlasti RS-a da će djelovati zbog kršenja Dejtonskog sporazuma
Al Jazeera 03.07.2024
Najviši dužnosnici Srbije i RS-a, uz podršku Srpske pravoslavne crkve, najavili su još uže povezivanje te države i ovog bosanskohercegovačkog entiteta. Visoki predstavnik međunarodne zajednice u BiH Christian Schmidt upozorio je vlasti u Republici… »
Šmit pisao Stevandiću: Deklaracija sa Svesrpskog sabora sadrži zaključke suprotne Dejtonu
Insajder 03.07.2024
Visoki predstavnik u BiH Kristijan Šmit upozorio je predsednika Narodne skupštine Republike Srpske Nenada Stevandića da Deklaracija o zaštiti nacionalnih i političkih prava i zajedničkoj budućnosti srpskog naroda, usvojena na Svesrpskom saboru u Beogradu… »
Narodna skupština Republike Srpske usvojila Deklaraciju Svesrpskog sabora
NIN 03.07.2024
Narodna skupština Republike Srpske (RS) usvojila je, posle celodnevne rasprave, Deklaraciju o zaštiti nacionalnih i političkih prava i zajedničkoj budućnosti srpskog naroda, koje su prethodno Vlade Srbije i Republike Srpske usvojile na Svesrpskom saboru… »
Vesti dana »
Mađarska predložila Ukrajini da obnovi isporuke nafte iz Rusije u roku od tri dana
Sputnik pre 50 minutajoš 29 povezanih
Bela kuća objavila sporni video: Napadi na Iran montirani sa scenama iz igrice Call of Duty
Euronews pre 45 minutajoš 34 povezane
Prekinuta sednica Skupštine Kosova, nema kvoruma za glasanje o amandmanima o izboru predsednika
Beta pre 1 satjoš 22 povezane
Lošija prognoza za srpsku ekonomiju: Agencija Moody's navodi više razloga za to
Radio 021 pre 12 satijoš 10 povezanih
UŽIVO (FOTO/VIDEO) Sukob na Bliskom istoku: Pogođena marina u Abu Dabiju
Newsmax Balkans pre 1 satjoš 78 povezanih



