Povezane vesti

"Plivala je ravno ka meni" Leškario na jadranskoj plaži i izvadio kameru da snimi delfine! A onda je u kadar ušlo…

"Plivala je ravno ka meni" Leškario na jadranskoj plaži i izvadio kameru da snimi delfine! A onda je u kadar ušlo…

Kurir pre 5 dana
MOLAT - Turista se odmarao posle plivanja na Jadranu, na plaži na ostrvu Molat u zadarskom arhipelagu. U daljini je ugledao delfine kako iskaču iz vode pa je poželo da ih snimi. Ali u kadar mu je ušao domaći stanovnik, četvoroprugi smuk, najveća… »
Hteo da snimi delfine – snimio najveću evropsku zmiju u Hrvatskoj (FOTO/VIDEO)

Hteo da snimi delfine – snimio najveću evropsku zmiju u Hrvatskoj (FOTO/VIDEO)

N1 Info pre 4 dana
Uživao je na odmoru u Hrvatskoj, gde je želeo da fotografiše delfine, ali mu je u kadar upao džin među evropskim zmijama, piše N1 Slovenija. Čitalac je uživao u odmoru na plaži na ostrvu Molat u zadarskom arhipelagu i portalu 24sata.hr poslao… »
Hteo da snimi delfine na Jadranu, onda se šokirao! Turisti presravljeni zbog "čudovišta" iz mora: "Umrla bih"

Hteo da snimi delfine na Jadranu, onda se šokirao! Turisti presravljeni zbog "čudovišta" iz mora: "Umrla bih"

Mondo pre 4 dana
Turista je snimao delfine na Jadranu, a u kadar mu je upala najveća evropska zmija. Turista je snimao delfine na Jadranu, a u kadar mu je upala najveća evropska zmija. Čitalac je uživao u odmoru na plaži na ostrvu Molat u zadarskom arhipelagu i… »
Hteo da snimi delfine – snimio najveću evropsku zmiju u Hrvatskoj (VIDEO)

Hteo da snimi delfine – snimio najveću evropsku zmiju u Hrvatskoj (VIDEO)

Novi magazin pre 4 dana
Uživao je na odmoru u Hrvatskoj, gde je želeo da fotografiše delfine, ali mu je u kadar upao džin među evropskim zmijama, piše N1 Slovenija. Čitalac je uživao u odmoru na plaži na ostrvu Molat u zadarskom arhipelagu i portalu 24sata.hr poslao… »
Snimao delfine u Hrvatskoj, pa snimio i (neprijatno) iznenađenje: „Plivala je pravo prema meni“

Snimao delfine u Hrvatskoj, pa snimio i (neprijatno) iznenađenje: „Plivala je pravo prema meni“

Nova pre 5 dana
Hrvatski mediji preneli su snimak čitaoca koji je hteo da snimi delfine s ostrva Molat, ali mu je u kadar upao džin među evropskim zmijama. Čitalac 24sata.hr se odmarao nakon plivanja na plaži ostrva Molat u zadarskom arhipelagu, kad je u daljini… »

Vesti dana »