Povezane vesti

„Ljudi mi se podsmevaju“: Influenserka koja je juče prijavila taksistu zbog nasilja sada otkrila detalje napada

„Ljudi mi se podsmevaju“: Influenserka koja je juče prijavila taksistu zbog nasilja sada otkrila detalje napada

Nova pre 4 dana
Nataša Kovačević Njezvanova juče je prijavila policiju napad taksiste u rodnoj Podgorici. Crnogorska influenserka juče je na Instagramu podelila neprijatnu situaciju koju je doživela sa jednim taksistom u Podgorici, koji ju je napao jer ga je… »
"Zaleteo se na mene, unosio mi se u facu": Poznata influenserka napadnuta u Crnoj Gori, a sad otkrila šok detalje: "Da nisam…

"Zaleteo se na mene, unosio mi se u facu": Poznata influenserka napadnuta u Crnoj Gori, a sad otkrila šok detalje: "Da nisam…

Blic pre 4 dana
Influenserka iz Podgorice Nataša Kovačević, poznatija kao Njezvanova, tokom jučerašnjeg dana, kako tvrdi, napadnuta je od strane taksiste. Naime, Nataša je juče slučaj prijavila policiji, a sada je na Instagramu otkrila šokantne detalje. - Juče… »
Poznata influenserka napadnuta u crnoj gori: Plače i trese se od straha: "Čovek je izašao iz auta i hteo da me udari", sve…

Poznata influenserka napadnuta u crnoj gori: Plače i trese se od straha: "Čovek je izašao iz auta i hteo da me udari", sve…

Blic pre 4 dana
Influenserka iz Podgorice Nataša Kovačević, poznatija kao Njezvanova, podelila je na Instagramu kakvu je neprijatnost doživela. Naime, kako je Nataša istakla, nju je taksista napao i vređao, a slučaj je prijavila policiji. - Došla sam u svoj rodni… »

Vesti dana »