Povezane vesti

Moneke neće doći u Beograd ni ovog leta

Moneke neće doći u Beograd ni ovog leta

Sportski žurnal 03.07.2024
Ostaće treća sreća…. Bilo je prilike da Čime Moneke obuče dres Crvene zvezde, godinu dana kasnije – isti grad, ali drugi klub se dovode u vezu sa harizmatičnim Nigerijcem. Epilog: ni crveno, ni crno-beli neće imati priliku da bodre bivšeg… »
Moneke i Partizan, ovako stoje stvari! Oglasio se i Laso: Zvao bih ja Lebrona Džejmsa, ali mi se ne bi javio!

Moneke i Partizan, ovako stoje stvari! Oglasio se i Laso: Zvao bih ja Lebrona Džejmsa, ali mi se ne bi javio!

Mondo 03.07.2024
Kako stvari trenutno stoje Pablo Laso nema nameru da se odrekne Čime Monekea. Kako stvari trenutno stoje Pablo Laso nema nameru da se odrekne Čime Monekea. Čima Moneke velika je želja navijača Partizana. Nedeljama ga preko društvenih mreža zovu da… »
Kako će reagovati navijači partizana? Pablo Laso otkrio sudbinu Čime Monekea

Kako će reagovati navijači partizana? Pablo Laso otkrio sudbinu Čime Monekea

Večernje novosti 03.07.2024
PARTIZAN je krenuo u potpuni remont tima u košarci. Crno-beli su aktivni na tržištu, a poslednjih dana je moglo da se pročita da klub iz Humske želi Čimu Monekea. Ipak, veliko je pitanje da li će uspeti da angažuju Nigerijca. FOTO: M. Vukadinović… »
Laso ni ne razmišlja da pusti Monekea u Partizan: Trener Baskonije rekao ne crno-belima!

Laso ni ne razmišlja da pusti Monekea u Partizan: Trener Baskonije rekao ne crno-belima!

Hot sport 03.07.2024
Trener ne želi da pusti igrača. Pablo Laso u Baskoniji mogao bi da rastuži navijače Partizana, jer je prilično čvrsto odlučio da ne pušta Čima Monekea van svog kluba. Partizan je veoma zainteresovan za igrača, čak je spreman i da plati papreno… »
Pablo Laso se oglasio o Čimi Monekeu, da li je gotovo?

Pablo Laso se oglasio o Čimi Monekeu, da li je gotovo?

Sportske.net 03.07.2024
Trener košarkaša Baskonije Pablo Laso želi da zadrži krilnog centra Čimu Monekea u klubu. Španski stručnjak, kao jedan od najboljih trenera u Evropi, definitivno ima snagu da ubedi igrače visoke klase da se zadrže u klubu, a Čima Moneke jeste… »

Vesti dana »