Povezane vesti

Radnici "gradske čistoće" nisu žalili sebe da bi spasli ljude: Dok sam se probijao kroz vodu, molila je: "Spasite me…

Radnici "gradske čistoće" nisu žalili sebe da bi spasli ljude: Dok sam se probijao kroz vodu, molila je: "Spasite me…

Kurir pre 4 dana
Spasite me, spasite me, udaviću se, vikala je starija gospođa iz kola dok je voda nadirala u njih u Darvinovoj ulici u Beogradu! Pokušavala je da izađe, borila se... Automobil je ostao zaglavljen u bujici izazvanoj obilnim kišama. Njen vapaj čuo je… »
Oni su heroji o kojima svi pričaju: "Pitao sam ženu da li je dobro, plačući mi je rekla..." VIDEO

Oni su heroji o kojima svi pričaju: "Pitao sam ženu da li je dobro, plačući mi je rekla..." VIDEO

B92 pre 4 dana
"Tihi heroji", tako su poslednjih dana na društvenim mrežama nazvali radnike Gradske čistoće zato što su spasavali ljude iz poplavljenih automobila, tokom nevremena u Srbiji. Svoj radni dan su započeli u šest ujutro i nakon što su očistili "prvu… »
"Samo sam skinuo cipele i uleteo u vodu": Radnici "Gradske čistoće" izvlačili ljude iz poplavljenih ulica tokom cele smene…

"Samo sam skinuo cipele i uleteo u vodu": Radnici "Gradske čistoće" izvlačili ljude iz poplavljenih ulica tokom cele smene…

Blic pre 4 dana
Vladimir, Denis i Sabuhan su radnici beogradske Gradske čistoće i, ispostavilo se – junaci kišnog dana za nama. Ne samo što su raščišćavali ulice posle sinoćnjeg nevremena i današnjih obilnih padavina već su i prenosili Beograđanke preko… »

Vesti dana »