Povezane vesti

Zorana PAVIĆ se zbog dugova razbolela: Dizala kredite, pozajmljivala novac, a još uvek nije sve vratila - "Zbog toga sam…

Zorana PAVIĆ se zbog dugova razbolela: Dizala kredite, pozajmljivala novac, a još uvek nije sve vratila - "Zbog toga sam…

Večernje novosti 03.07.2024
ZORANA PAVIĆ jedan od najtežih perioda u životu imala je 2008. godine, kada se zadužila zbog stana i koncerta u Sava Centru. Foto: Zoran Jovanović Mačak Zorana je bila učesnica rijalitija "Farma", a nedavno je otkrila razlog zbog kog je ušla u… »
"Honorar od farme mi davali u ratama" Pozajmila pare za koncert i digla kredit u švajcarcima - još vraća dugove!

"Honorar od farme mi davali u ratama" Pozajmila pare za koncert i digla kredit u švajcarcima - još vraća dugove!

Mondo 03.07.2024
Pevačica Zorana Pavić otkrila da je u rijaliti ušla zbog finansija. Pevačica Zorana Pavić otkrila da je u rijaliti ušla zbog finansija Pevačica Zorana Pavić, koja je imala brojne hitove i koju smo gledali i u ulozi voditeljke, otkrila je u jednom… »
Naša pevačica se zbog kredita razbolela! Bila u dugovima do guše, pozajmila novac i od prijatelja: Zbog toga sam ušla u…

Naša pevačica se zbog kredita razbolela! Bila u dugovima do guše, pozajmila novac i od prijatelja: Zbog toga sam ušla u…

Kurir 03.07.2024
Pevačica Zorana Pavić jedan od najtežih perioda u životu imala je 2008. godine, kada se zadužila zbog stana i koncerta u Sava Centru. Zorana je bila učesnica rijalitija "Farma", a nedavno je otkrila razlog zbog kog je ušla u pomenuti rijaliti. -… »
Naša pevačica se zbog dugova razbolela: Dizala kredite, pozajmljivala novac, a još uvek nije sve vratila: "Zbog toga sam…

Naša pevačica se zbog dugova razbolela: Dizala kredite, pozajmljivala novac, a još uvek nije sve vratila: "Zbog toga sam…

Blic 03.07.2024
Pevačica Zorana Pavić jedan od najtežih perioda u životu imala je 2008. godine, kada se zadužila zbog stana i koncerta u Sava Centru. Zorana je bila učesnica rijalitija " Farma", a nedavno je otkrila razlog zbog kog je ušla u pomenuti rijaliti. -… »

Vesti dana »