Povezane vesti

Demokratski guverneri "čuvaju Bajdenu leđa"

Demokratski guverneri "čuvaju Bajdenu leđa"

RTS 04.07.2024
Demokratski guverneri Njujorka, Minesote i Merilenda podržali su kandidaturu predsednika Džoa Bajdena za predstojeće izbore u Sjedinjenim Američkim Državama. Guverner Merilenda Ves Mur rekao je novinarima posle sastanka sa Bajdenom i potpredsednicom… »
Bajden: Ne odlazim

Bajden: Ne odlazim

Politika 04.07.2024
Američki predsednik Džozef Bajden odbacio je glasine da namerava da odustane od svoje kandidature za predstojeće izbore i istakao da je spreman da pobedi u novembru. "Dozvolite mi da kažem ovo što jasnije mogu: kandidujem se, niko me ne tera. Ne… »
Bajden: Kazaću ovo što jasnije mogu, u predsedničkoj trci sam do kraja, ne odustajem

Bajden: Kazaću ovo što jasnije mogu, u predsedničkoj trci sam do kraja, ne odustajem

RTV 04.07.2024
VAŠINGTON - Američki predsednik Džo Bajden odbacio je glasine da namerava da odustane od svoje kandidature za predstojeće izbore i istakao da je spreman da pobedi u novembru. "Dozvolite mi da kažem ovo što jasnije mogu: kandidujem se, niko me ne… »
Bajdene, čuvaju ti leđa

Bajdene, čuvaju ti leđa

B92 04.07.2024
Demokratski guverneri Njujorka, Minesote i Merilenda podržali su kandidaturu predsednika Džoa Bajdena za predstojeće izbore u Sjedinjenim Američkim Državama. "Predsednik nam je oduvek čuvao leđa. Čuvaćemo i mi njegova", rekao je guverner… »
DžOZEF Bajden kategoričan u predsedničkoj trci sam do kraja ne odustajem

DžOZEF Bajden kategoričan u predsedničkoj trci sam do kraja ne odustajem

Dnevnik 04.07.2024
VAŠINGTON: Američki predsednik Džo Bajden odbacio je glasine da namerava da odustane od svoje kandidature za predstojeće izbore i istakao da je spreman da pobedi u novembru. "Dozvolite mi da kažem ovo što jasnije mogu: kandidujem se, niko me ne… »
Bajden otkrio da li će se povući iz kampanje: „Ne odlazim, niko me ne tera. U trci sam do kraja i pobedićemo“

Bajden otkrio da li će se povući iz kampanje: „Ne odlazim, niko me ne tera. U trci sam do kraja i pobedićemo“

Nova 04.07.2024
Američki predsednik Džo Bajden odbacio je glasine da namerava da odustane od svoje kandidature za predstojeće izbore i istakao da je spreman da pobedi u novembru. „Dozvolite mi da kažem ovo što jasnije mogu: kandidujem se, niko me ne tera. Ne… »
Bajden: U predsedničkoj trci sam do kraja, ne odustajem

Bajden: U predsedničkoj trci sam do kraja, ne odustajem

Euronews 04.07.2024
Američki predsednik Džozef Bajden odbacio je glasine da namerava da odustane od svoje kandidature za predstojeće izbore i istakao da je spreman da pobedi u novembru. "Dozvolite mi da kažem ovo što jasnije mogu: kandidujem se, niko me ne tera. Ne… »

Vesti dana »