Povezane vesti

Miloš petrović trojpec upucan: Glumac otkrio detalje života na ulici! (video)

Miloš petrović trojpec upucan: Glumac otkrio detalje života na ulici! (video)

Večernje novosti 04.07.2024
TROJPEC je nedavno pričao o detaljima iz privatnog života o kojima je do tada malo ko znao, a tada je otkrio da je odrastao na ulici. Foto: Novosti - Odrastao sam u Šumicama na Voždovcu, ali sam proveo veliki deo života na Čuburi kod bake i deke… »
Glumac je pre popularnosti radio na građevini, a sada otkriva: „Odrastao sam na ulici, pucali su u mene i potezali…

Glumac je pre popularnosti radio na građevini, a sada otkriva: „Odrastao sam na ulici, pucali su u mene i potezali…

Nova 04.07.2024
Glumac Miloš Petrović poznatiji kao Trojpec veliku popularnost stekao je ulogama u serijama "Južni Vetar, "Klan", "Ubice mog oca". On ne krije da je pre početka glumačke karijere radio na građevini i maštao o svemu što danas ima. Poznati glumac je… »
"Pucali su na mene i potezali noževe" Naš glumac (38) bio u mutnom društvu: Bio sam spreman na sve

"Pucali su na mene i potezali noževe" Naš glumac (38) bio u mutnom društvu: Bio sam spreman na sve

Mondo 04.07.2024
Miloš Petrović, svima poznatiji kao Trojpec, nedavno je ispričao malo poznate detalje iz svog života koji su moge iznenadili. Miloš Petrović, svima poznatiji kao Trojpec, nedavno je ispričao malo poznate detalje iz svog života koji su moge… »
Glumac je pre popularnosti odrastao na ulici: “Morao sam da se snalazim, potezali su noževe i pucali na mene”

Glumac je pre popularnosti odrastao na ulici: “Morao sam da se snalazim, potezali su noževe i pucali na mene”

Telegraf 04.07.2024
Preporučujemo. Glumac Miloš Petrović Trojpec (38) najveću popularnost stekao je ulogama u serijama "Južni Vetar, "Klan", "Ubice mog oca", a pre glumačke karijere godinama je radio na građevini. Trojpec je nedavno, u intervjuu za domaće medije… »
"Potezali su noževe na mene, pucali. Morao sam da se snalazim za svoj džeparac": Naš popularni glumac (38) odrastao na…

"Potezali su noževe na mene, pucali. Morao sam da se snalazim za svoj džeparac": Naš popularni glumac (38) odrastao na…

Blic 04.07.2024
Glumac Miloš Petrović Trojpec (38) najveću popularnost stekao je ulogama u serijama "Južni Vetar, "Klan", "Ubice mog oca", a pre glumačke karijere godinama je radio na građevini. Trojpec je nedavno, u intervjuu za domaće medije, pričao o detaljima… »

Vesti dana »