Povezane vesti

Izrael i Palestinci: Raste bes ljudi u Pojasu Gaze prema Hamasu

Izrael i Palestinci: Raste bes ljudi u Pojasu Gaze prema Hamasu

BBC News 04.07.2024
Sve je više Palestinaca koji otvoreno kritikuju Hamas i koji traže mir. Čovek na snimku je van sebe, a kroz njegovo okrvavljeno lice oslikava se tuga. „Ja sam akademski doktor", kaže on, „imao sam dobar život, ali imamo odvratno rukovodstvo… »
Izrael i Palestinci: Raste bes ljudi u Pojasu Gaze prema Hamasu

Izrael i Palestinci: Raste bes ljudi u Pojasu Gaze prema Hamasu

Radio 021 04.07.2024
Sve je više Palestinaca koji otvoreno kritikuju Hamas i koji traže mir. Reuters Čovek na snimku je van sebe, a kroz njegovo okrvavljeno lice oslikava se tuga. „Ja sam akademski doktor", kaže on, „imao sam dobar život, ali imamo odvratno… »
Izrael i Palestinci: Raste bes ljudi u Pojasu Gaze prema Hamasu

Izrael i Palestinci: Raste bes ljudi u Pojasu Gaze prema Hamasu

Danas 04.07.2024
Čovek na snimku je van sebe, a kroz njegovo okrvavljeno lice oslikava se tuga. „Ja sam akademski doktor“, kaže on, „imao sam dobar život, ali imamo odvratno rukovodstvo [Hamasa]. Navikli su da mi prolivamo krv, neka ih Bog prokle! Oni su… »
Izrael i Palestinci: Raste bes ljudi u Pojasu Gaze prema Hamasu

Izrael i Palestinci: Raste bes ljudi u Pojasu Gaze prema Hamasu

Danas 04.07.2024
Čovek na snimku je van sebe, a kroz njegovo okrvavljeno lice oslikava se tuga. „Ja sam akademski doktor“, kaže on, „imao sam dobar život, ali imamo odvratno rukovodstvo [Hamasa]. Navikli su da mi prolivamo krv, neka ih Bog prokle! Oni su… »
Izrael i Palestinci: Raste bes ljudi u Pojasu Gaze prema Hamasu

Izrael i Palestinci: Raste bes ljudi u Pojasu Gaze prema Hamasu

Blic 04.07.2024
Čovek na snimku je van sebe, a kroz njegovo okrvavljeno lice oslikava se tuga. „Ja sam akademski doktor", kaže on, „imao sam dobar život, ali imamo odvratno rukovodstvo [Hamasa]. Navikli su da mi prolivamo krv, neka ih Bog prokle! Oni su ološ!"… »
Izrael i Palestinci: Raste bes ljudi u Pojasu Gaze prema Hamasu

Izrael i Palestinci: Raste bes ljudi u Pojasu Gaze prema Hamasu

NIN 04.07.2024
Čovek na snimku je van sebe, a kroz njegovo okrvavljeno lice oslikava se tuga. "Ja sam akademski doktor", kaže on, "imao sam dobar život, ali imamo odvratno rukovodstvo [Hamasa]. Navikli su da mi prolivamo krv, neka ih Bog prokle! Oni su ološ!". Video… »
Izrael i Palestinci: Raste bes ljudi u Pojasu Gaze prema Hamasu

Izrael i Palestinci: Raste bes ljudi u Pojasu Gaze prema Hamasu

Južne vesti 04.07.2024
Reuters Čovek na snimku je van sebe, a kroz njegovo okrvavljeno lice oslikava se tuga. „Ja sam akademski doktor", kaže on, „imao sam dobar život, ali imamo odvratno rukovodstvo [Hamasa]. Navikli su da mi prolivamo krv, neka ih Bog prokle! Oni su… »

Vesti dana »