Povezane vesti

Sada uživa u bogatstvu, a nekada je njena realnost bila drugačija: Suzana Jovanović otkrila kako je došla do prvih para

Sada uživa u bogatstvu, a nekada je njena realnost bila drugačija: Suzana Jovanović otkrila kako je došla do prvih para

Svet & Skandal 04.07.2024
Život Suzane Jovanović nekada i sada ne može da se poredi Nekadašnji direktor “Granda”, Saša Popović i njegova supruga Suzana Jovanović svoju ljubav neguju gotovo tri decenije, a na odnosu prepunom poštovanja i kompromisa koji su izgradili… »
Kako je supruga Saše popovića zaradila za album? Radila dan i noć: U kući ja vodim glavnu reč i naređujem

Kako je supruga Saše popovića zaradila za album? Radila dan i noć: U kući ja vodim glavnu reč i naređujem

Mondo 04.07.2024
Suzana Jovanović ispričala je kako je zaradila za svoj prvi album, ali i šta joj je tata tada rekao. Suzana Jovanović ispričala je kako je zaradila za svoj prvi album, ali i šta joj je tata tada rekao. Suzana Jovanović decenijama uživa u skladnom… »
SAD ima milione, a pre morala da radi dan i noć! Suzana Jovanović otkrila kako je zaradila pare za album i šta joj je tata…

SAD ima milione, a pre morala da radi dan i noć! Suzana Jovanović otkrila kako je zaradila pare za album i šta joj je tata…

Kurir 04.07.2024
Suzana Jovanović decenijama uživa u skladnom braku sa Sašom Popovićem. Lepo živi, imaju skladnu porodicu, na računu i više nego dovoljno novca, ali nije oduvek bilo tako. Pevačica je otkrila da je morala ozbiljno da se pomuči i radi danonoćno… »
"Radila sam dan i noć": Suzana Jovanović sada ima milione, a pre udaje za Sašu Popovića se ovako mučila: "Moj otac u…

"Radila sam dan i noć": Suzana Jovanović sada ima milione, a pre udaje za Sašu Popovića se ovako mučila: "Moj otac u…

Blic 04.07.2024
Pevačica Suzana Jovanović više od dve decenije su u skladnom braku, te danas žive u izobilju, ali to nije oduvek bio slučaj. Naime, ona je na početku svoje karijere morala da radi danonoćno kako bi mogla da ulaže u svoju karijeru. Suzana je… »

Vesti dana »