Повезане вести
Продаје се новосадска Променада: Ово је купац
Б92 04.07.2024
Компанија НЕПИ Роцкцастле саопштила је да је 3. јула склопила обавезујући уговор о продаји 100% акција своје ћерке фирме НЕ Проперти Н.В., у чијем власништву се налази тржни центар Променада Нови Сад, са српском подружницом… »
Променада би могла да постане највећи БИГ-ов тржни центар у Србији
Блоомберг Адриа 04.07.2024
Новосадска Променада би могла да пређе у руке свог ривала, српске подружнице ланца тржних центара БИГ. Цена из уговора, који додуше још увек треба да одобри Комисија за заштиту конкуренције, износи 177 милиона евра, а након… »
Продаје се један од заштитних знакова новог сада! Потписан уговор вредан 177 милиона евра
Мондо 04.07.2024
Новосадски тржни центар Променада ускоро добија новог власника. Новосадски тржни центар Променада ускоро добија новог власника. Два највећа новосадска тржна центра, БИГ и Променада, ускоро би могли да буду део исте компаније… »
БИГ све ближе преузимању Променаде: Склопљен уговор вредан 177 милиона евра
Радио 021 04.07.2024
Два највећа новосадска тржна центра, БИГ и Променада, ускоро би могли да буду део исте компаније. Српска подружница компаније ЦЕЕ БИГ БВ постаће власник новосадског тржног центра Променада, наводи се у саопштењу компаније НЕПИ… »
Вести дана »
Стручњаци о новом развоју ситуације са НИС-ом? Ово су могући сценарији због санкција
Курир пре 1 сатјош 64 повезане
Временска прогноза: Сутра до 23 степена, следеће недеље хладније са кишом
Бета пре 4 сатијош 27 повезаних
„Орлићи“ у елитној рунди на путу за еуро: Преокретом савладали Грузију
Дневник пре 25 минутајош 26 повезаних






