Povezane vesti

Poznati pisac optužen za silovanje: Dve žene podnele prijavu - "Vrištala sam od bolova"

Poznati pisac optužen za silovanje: Dve žene podnele prijavu - "Vrištala sam od bolova"

Mondo 04.07.2024
Pisac Nil Gejmen optužen je za polno napastvovanje. Pisac Nil Gejmen optužen je za polno napastvovanje. Britanska kuća "Tortoise Media" prenela je tvrdnje dve žene koje su poznatog pisca Nila Gejmena optužile za polno napastvovanje. Ispričale su da… »
Poznati pisac optužen za seksualne napade: Dadilja njegovog deteta kaže da je spopao u kadi, druga žena da je prisiljavao na…

Poznati pisac optužen za seksualne napade: Dadilja njegovog deteta kaže da je spopao u kadi, druga žena da je prisiljavao na…

Blic 04.07.2024
Pisac Nil Gejmen optužen je za seksualne napade od strane dve žene sa kojima je bio u vezi, ali ovaj autor to poriče. Britanska kuća Tortoise Media prenela je tvrdnje dve žene da je Nil Gejmen sa njima imao „grube i ponižavajuće odnose“, za… »
Poznati pisac optužen za seksualne napade: "Vrištala sam od bola"

Poznati pisac optužen za seksualne napade: "Vrištala sam od bola"

B92 04.07.2024
Pisac Nil Gejmen optužen je za seksualne napade od strane dve žene sa kojima je bio u vezi. Ove dve žene pisca optužuju za "grube i ponižavajuće odnose", za koje kažu da nisu uvek bili uz pristanak, prenosi Tortoise Media. U podkastu Master: The… »
Nil Gejman optužen za seksualne napade

Nil Gejman optužen za seksualne napade

Danas 04.07.2024
Pisac Nil Gejman optužen je za seksualne napade od strane dve žene sa kojima je bio u vezi, ali ovaj autor to poriče. Britanska kuća Tortoise Media prenela je tvrdnje dve žene da je Nil Gejman sa njima imao „grube i ponižavajuće odnose“, za… »

Vesti dana »