Povezane vesti

"Išao sam s puškom, a prašina se digla potpuno bespotrebno" Šokiraćete se kad saznate ko je deda koji je uznemirio…

"Išao sam s puškom, a prašina se digla potpuno bespotrebno" Šokiraćete se kad saznate ko je deda koji je uznemirio…

Kurir 04.07.2024
Muškarac star oko 80 godina izazvao je paniku kada je izašao na Bulevar kralja Aleksandra u Beogradu sa puškom u ruci, a kako Kurir saznaje u pitanju je profesor u penziji! Ugledavši muškarca kako sa puškom u ruci šeta Bučevarom, u spaničeni… »
"Išao sam s puškom, nisam imao lošu nameru" Šokiraće vas zbog koga su specijalci dojurili u centar Beograda

"Išao sam s puškom, nisam imao lošu nameru" Šokiraće vas zbog koga su specijalci dojurili u centar Beograda

Mondo 04.07.2024
Stariji muškarac izazvao je paniku danas u centru Beograda kada je na ulicu izašao sa puškom u ruci. Stariji muškarac izazvao je paniku danas u centru Beograda kada je na ulicu izašao sa puškom u ruci. Stariji muškarac od oko 80 godina izazvao je… »
Haos u centru Beograda: Policija blokirala Bulevar kralja Aleksandra, muškarac (76) sa puškom šetao ulicom: Otkriveno i gde…

Haos u centru Beograda: Policija blokirala Bulevar kralja Aleksandra, muškarac (76) sa puškom šetao ulicom: Otkriveno i gde…

Blic 04.07.2024
U Bulevaru kralja Aleksandra u centru Beograda prisutan je veliki broj pripadnika pollicije. Navodno, oni su tragali za muškarcem kog su građani prijavili da nosi pušku, potvrđeno je za "Blic". Prema nezvaničnim informacijama, nešto posle 13 sati… »
Opsadno stanje u centru Beograda: Građani na Bulevaru kralja Aleksandra videli muškarca sa puškom i odmah pozvali policiju!

Opsadno stanje u centru Beograda: Građani na Bulevaru kralja Aleksandra videli muškarca sa puškom i odmah pozvali policiju!

IndeksOnline 04.07.2024
BEOGRAD – U Bulevaru kralja Aleksandra u centru Beograda, kako Kurir saznaje, prisutan je veliki broj pripadnika pollicije. Navodno, oni su tragali za muškarcem kog su građani prijavili da nosi pušku. Prema nezvaničnim informacijama, nešto posle 13… »
Opsadno stanje u centru Beograda: Građani na Bulevaru kralja Aleksandra videli muškarca sa puškom i odmah pozvali policiju!

Opsadno stanje u centru Beograda: Građani na Bulevaru kralja Aleksandra videli muškarca sa puškom i odmah pozvali policiju!

Kurir 04.07.2024
U Bulevaru kralja Aleksandra u centru Beograda, kako Kurir saznaje, prisutan je veliki broj pripadnika pollicije. Navono, oni su tragali za muškarcem kog su građani prijavili da nosi pušku. Prema nezvaničnim informacijama, nešto posle 13 sati… »

Vesti dana »