Povezane vesti

Milena Popović, udovica Olivera Ivanovića, ponovo imenovana za sekretarku u Vladi Srbije

Milena Popović, udovica Olivera Ivanovića, ponovo imenovana za sekretarku u Vladi Srbije

Nova 04.07.2024
Milena Popović, udovica ubijenog lidera Srba s Kosova, Olivera Ivanovića, objavila je danas da je ponovo imenovana na mesto državnog sekretara u Ministarstvu turizma i omladine. „Vlada Republike Srbije imenovala me je danas po drugi put na mesto… »
Udovica Olivera Ivanovića ponovo državna sekretarka u Vladi Srbije

Udovica Olivera Ivanovića ponovo državna sekretarka u Vladi Srbije

Radio 021 04.07.2024
Nevenčana supruga ubijenog lidera Srba s Kosova Olivera Ivanovića, Milena Popović, objavila je danas da je ponovo imenovana na mesto državne sekretarke u Ministarstvu turizma i omladine, prenosi Nova. "Vlada Srbije imenovala me je danas po drugi put… »
Udovica Olivera Ivanovića ponovo državna sekretarka u Vladi Srbije

Udovica Olivera Ivanovića ponovo državna sekretarka u Vladi Srbije

Novi magazin 04.07.2024
Nevenčana supruga ubijenog lidera Srba s Kosova Olivera Ivanovića, Milena Popović, objavila je danas da je ponovo imenovana na mesto državne sekretarke u Ministarstvu turizma i omladine, prenosi Nova. "Vlada Srbije imenovala me je danas po drugi put… »
Milena Popović, udovica Olivera Ivanovića, ponovo dobila funkciju u Vladi

Milena Popović, udovica Olivera Ivanovića, ponovo dobila funkciju u Vladi

Danas 04.07.2024
Milena Popović, udovica ubijenog lidera Srba s Kosova, Olivera Ivanovića, objavila je danas da je ponovo imenovana na mesto državnog sekretara u Ministarstvu turizma i omladine, prenosi Nova.rs. „Vlada Republike Srbije imenovala me je danas po drugi… »
Milena Popović reizabrana: Udovica Olivera Ivanovića na staroj - novoj funkciji u Vladi Srbije

Milena Popović reizabrana: Udovica Olivera Ivanovića na staroj - novoj funkciji u Vladi Srbije

Blic 04.07.2024
Milena Popović Ivanović, udovica tragično nastradalog srpskog političara sa KiM Olivera Ivanovića, objavila je danas da je po drugi put imenovana na mesto državnog sekretara u Ministarstvu turizma i omladine. - Vlada Republike Srbije imenovala me je… »
Udovica Olivera Ivanovića ponovo u vladi Srbije! Evo na koju funkciju je imenovana

Udovica Olivera Ivanovića ponovo u vladi Srbije! Evo na koju funkciju je imenovana

Kurir 04.07.2024
Milena Popović, udovica Olivera Ivanovića i aktuelna partnerka Igora Jurića,, danas se na Instagramu pohvalila da je po drugi put imenovana na mesto državnog sekretara u Ministarstvu turizma i omladine. View this post on Instagram A post shared by… »

Vesti dana »