Povezane vesti

Velika vernost: Pouzdani vezista produžio ugovor sa Čukaričkim

Velika vernost: Pouzdani vezista produžio ugovor sa Čukaričkim

Večernje novosti 04.07.2024
Fudbalski klub Čukarički saopštio je danas da je produžio ugovor sa defanzivnim veznim igračem Sambuom Sisokom do juna 2026. godine. FOTO: FK Čukarički Sisoko (23) je u Čukarički stigao poslednjeg dana prelaznog roka septembra 2022. godine, na… »
Veliki posao čukaričkog: Sačuvan jedan od najboljih igrača! (foto)

Veliki posao čukaričkog: Sačuvan jedan od najboljih igrača! (foto)

Hot sport 04.07.2024
U dresu Brđana odigrao je 71 meč Čukarički je na početku letnjeg prelaznog roka doveo trojicu iskusnih igrača, golmana Nikolu Mirkovića, desnog beka Miloša Cvetkovića i ofanzivnog vezistu Lazara Tufegdžića. Paralelno sa time uprava kluba… »
Čukarički produžio ugovor sa Sisokom

Čukarički produžio ugovor sa Sisokom

Sportski žurnal 04.07.2024
Sisoko je u Čukarički stigao poslednjeg dana prelaznog roka septembra 2022. godine, na pozajmicu sa pravom otkupa iz belgijskog Kortrajka. U međuvremenu, klub je otkupio njegov ugovor, a sada je Sisoko stavio i paraf na vernost do 2026. godine… »
Čukarički produžio ugovor sa Sisokom do 2026. godine

Čukarički produžio ugovor sa Sisokom do 2026. godine

Sport klub 04.07.2024
Čukarički je na početku letnjeg prelaznog roka doveo trojicu iskusnih igrača, golmana Nikolu Mirkovića, desnog beka Miloša Cvetkovića i ofanzivnog vezistu Lazara Tufegdžića. Paralelno sa time uprava kluba rešila je da produži ugovor sa… »
Čukarički produžio ugovor sa Sisokom

Čukarički produžio ugovor sa Sisokom

B92 04.07.2024
Fudbalski klub Čukarički objavio je da je produžio ugovor sa defanzivnim vezistom Sambuom Sisokom.Sisoko i Čukarički su produžili saradnju do 2026. godine. "Kad sam dolazio u Srbiju malo toga sam znao o fudbalu ovde i o zemlji uopšte. Želeo sam da… »

Vesti dana »