Povezane vesti

Osumnjičeni za trostruko ubistvo u Knjaževcu ide na veštačenje: Aleksu vode u specijalizovanu bolnicu

Osumnjičeni za trostruko ubistvo u Knjaževcu ide na veštačenje: Aleksu vode u specijalizovanu bolnicu

Telegraf 04.07.2024
Sećam se samo da sam sišao u podrum, uzeo karabin iz ormara u kome je deda držao oružje. Uzeo sam pušku napunio je i krenuo ka prizemlju. Tu su se nalazili deda, baba i tata, i više se ničega ne sećam ni kako sam ni u koga prvo pucao, rekao je… »
Ubio oca, babu i dedu, poslat na psihijatrijsko veštačenje u Beograd Aleksa Milojević upućen u Specijalnu zatvorsku bolnicu

Ubio oca, babu i dedu, poslat na psihijatrijsko veštačenje u Beograd Aleksa Milojević upućen u Specijalnu zatvorsku bolnicu

Kurir 04.07.2024
Aleksa Milojević iz Knjaževca, osumnjičen da je hicima iz lovačke puške ubio oca, babu i dedu upućen je na psihijatrijsko veštačenje u Specijalnu zatvorsku bolnicu u Beogradu. Aleksa se tereti da je 6. juna u porodičnoj kući ubio bolesnog oca… »
Trostruki ubica ide na psihijatrijsko veštačenje: Aleksa ubio oca, babu i dedu u Knjaževcu: Tužilaštvo u Zaječaru donelo…

Trostruki ubica ide na psihijatrijsko veštačenje: Aleksa ubio oca, babu i dedu u Knjaževcu: Tužilaštvo u Zaječaru donelo…

Blic 04.07.2024
Aleksa Milojević (22) koji je osumnjičen da je počinio trostruko ubistvo kada je hicima iz lovačke puške ubio svog dedu M. M.(81), oca P. M.(60) i babu S. M.(83) biće upućen na psihijatrijsko veštačenje u Specijalnu zatvorsku bolnicu u Beogradu… »

Vesti dana »