Povezane vesti
Bugarski predsednik: Koliko će nas koštati “konačna pobeda” Ukrajine?
Vesti online 04.07.2024
Bugarski predsednik Rumen Radev izjavio je danas da neće prihvatiti da vlada pretvori Bugarsku u neograničenog donatora za rat u Ukrajini “do konačne pobede”. – Onima koji su pripremili i prihvatili ovu poziciju nije jasno šta znači konačna pobeda –… »
Bugarski predsednik odbio da ide na samit NATO-a: Koliko će nas koštati "konačna pobeda" Ukrajine?
Sputnik 04.07.2024
Bugarski predsednik Rumen Radev izjavio je danas da neće prihvatiti da vlada pretvori Bugarsku u neograničenog donatora za rat u Ukrajini "do konačne pobede". On je podsetio da je danas u bugarskom parlamentu održano važno saslušanje u vezi sa… »
Vesti dana »
Prijava za legalizaciju počinje sutra: informacije, uslovi i prijava za građane Srbije na jednom mestu
Blic pre 1 satjoš 31 povezana
Rusija pozdravila novu strategiju SAD: U dokumenti se EU optužuje da blokira američke napore da završi rat u Ukrajini
Euronews pre 1 satjoš 47 povezanih
(Video) Vojska upala na TV i objavila dramatičnu vest! "Predsednik je svrgnut, preuzimamo vlast": Pucnjava u blizini palate, pokušaj puča u Beninu
Blic pre 1 satjoš 25 povezanih
Prognoza vremena za Srbiju 7. decembar 2025: Oblačno i hladno sa kišom, snegom i maglom tokom večeri i noći
Naslovi.ai pre 17 minutajoš 30 povezanih



