Povezane vesti

Vučić: Uvek odgovorim na Putinov poziv za razgovor, kao i on na moj

Vučić: Uvek odgovorim na Putinov poziv za razgovor, kao i on na moj

Politika 05.07.2024
Kad god je predsednik Putin izrazio želju da razgovaramo i da se vidimo, moj odgovor je bio pozitivan, kad god sam ja izrazio želju da razgovaram sa predsednikom Putinom, njegov odgovor je bio pozitivan, rekao je večeras Aleksandar Vučić. Ovako je… »
Vučić o pisanju lista Nova: Sve napisano laž, imamo veoma korektne odnose sa Rusijom

Vučić o pisanju lista Nova: Sve napisano laž, imamo veoma korektne odnose sa Rusijom

RTS 05.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je kao netačne navode lista Nova u tekstu pod nazivom "Gruško brzo napustio Srbiju, Putin nije hteo da se javi Vučiću" i poručio da je sve što je napisano laž, kao i da Srbija ima veoma korektne odnose… »
Vučić ispričao kad, kako i zašto se čuje sa Putinom, isprovociralo ga pisanje lista Nova

Vučić ispričao kad, kako i zašto se čuje sa Putinom, isprovociralo ga pisanje lista Nova

Danas 05.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oglasio se kasno sinoć povodom teksta lista „Nova“ i u objavi naveo kada, kako i zašto razgovara sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom. Povod da Vučić reaguje je naslovna strana lista Nova „Gruško brzo… »
Vučić negirao da je u lošim odnosima sa Rusijom: Nadam se bar jednom malom izvinjenju

Vučić negirao da je u lošim odnosima sa Rusijom: Nadam se bar jednom malom izvinjenju

Radio 021 05.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić negirao je navode Nove da je u lošim odnosima sa Rusijom. On je negirao navode iz teksta lista "Nova" za petak, 5. jul, pod naslovom: zamenik ministra spoljnih poslova Rusije Aleksandar "Gruško brzo napustio Srbiju… »
Vučić o pisanju lista Nova: Sve napisano laž, imamo veoma korektne odnose sa Rusijom

Vučić o pisanju lista Nova: Sve napisano laž, imamo veoma korektne odnose sa Rusijom

RTV 05.07.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić odbacio je kao netačne navode lista Nova u tekstu pod nazivom "Gruško brzo napustio Srbiju, Putin nije hteo da se javi Vučiću" i poručio da je sve što je napisano laž, kao i da Srbija ima veoma… »
Vučić demantovao medijske navode: "Nijednom nisam pokušao da razgovaram sa Putinom"

Vučić demantovao medijske navode: "Nijednom nisam pokušao da razgovaram sa Putinom"

Blic 04.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić oštro je demantovao navode medija da je zvao lidera Rusije Vladimira Putina i da on nije hteo da mu se javi. "Sve što je napisano predstavlja ordinarnu laz. Želim da obavestim građane da imamo veoma korektne odnose… »

Vesti dana »