Povezane vesti

Ova naša poznata pevačica je prva prošetala tange u bivšoj Jugoslaviji: "Imam i snimke, ljudima je bilo lepo"

Ova naša poznata pevačica je prva prošetala tange u bivšoj Jugoslaviji: "Imam i snimke, ljudima je bilo lepo"

Telegraf 05.07.2024
Preporučujemo. Pevačica Jasna Milenković poznatija kao Jami, pune 33 godine je na estradi, a mnogi je znaju po hitu "One stvari". Da je pevačica uvek bila hrabra, pokazuje i činjenica da je prva na prostorima bivše Jugoslavije nosila tanga gaće. -… »
Ona je prva obukla tange u Jugoslaviji: Milo Đukanović slao avion po pevačicu - Volela sam da eksperimentišem

Ona je prva obukla tange u Jugoslaviji: Milo Đukanović slao avion po pevačicu - Volela sam da eksperimentišem

Mondo 05.07.2024
Jasna Milenković Jami otkrila je da je ona prva iz Evrope u Jugoslaviju uvezla do tada nepoznati kroj donjeg veša - tange. Jasna Milenković Jami otkrila je da je ona prva iz Evrope u Jugoslaviju uvezla do tada nepoznati kroj donjeg veša - tange. Jasna… »
Ova pevačica je prva nosila tanga veš u jugoslaviji! Probila led: "Govorili su da imam znak Mercedesa sa telu, imam i snimke"

Ova pevačica je prva nosila tanga veš u jugoslaviji! Probila led: "Govorili su da imam znak Mercedesa sa telu, imam i snimke"

Kurir 05.07.2024
Jasna Milenković Jami ostaće upamćena kao neko ko je iz Evrope u Jugoslaviju uvezla do tada nepoznati kroj donjeg veša- tange. Pevačica koja je devedesetih godina ozbiljno žarila i palila gde god da se pojavi, a i sada radi punom parom, otkrila je… »

Vesti dana »