Povezane vesti

Novak Đoković poručuje: Neću dozvoliti da me provociraju i omalovažavaju

Novak Đoković poručuje: Neću dozvoliti da me provociraju i omalovažavaju

Danas 05.07.2024
Srpski as razočaran ponašanjem pojedinih navijača na njegovim mečevima na Vimbldonu. Naišao je Novak Đoković na veoma dobar otpor u drugom kolu Vimbldona. Autsajder Džejkob Firnli na momente je delovao kao teniser daleko većeg kvaliteta nego što… »
Najbolji srpski sportista sutra protiv Popirina u trećem kolu Vimbldona Đoković se sve bolje kreće

Najbolji srpski sportista sutra protiv Popirina u trećem kolu Vimbldona Đoković se sve bolje kreće

Dnevnik 05.07.2024
Najbolji teniser svih vremena, Novak Đoković, preskočio je još jednu prepreku. U drugom kolu Vimbldona je nadigrao Birtanca Džejkoba Firnlija sa 3:1 u setovima, iako je sve moglo da se zakomplikuje na samom kraju meča. Mučio se Novak s kretnjama… »
Otkriveno šta je Đoković prigovorio; "Nisam čuo ništa loše"

Otkriveno šta je Đoković prigovorio; "Nisam čuo ništa loše"

B92 05.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković se tokom meča sa Džejkobom Firnlijem žalio na ponašanje jednog navijača. Đoković je supervizoru skrenuo pažnju na tog momka, što se videlo i u TV prenosu. "To je on, taj momak. Taj momak tamo u sivoj trenerci… »
Đoković: "Nije hteo da me pogleda kada sam mu se obratio"

Đoković: "Nije hteo da me pogleda kada sam mu se obratio"

Sportske.net 05.07.2024
Novak Đoković je tokom meča drugog kola Vimbldona protiv Džejkoba Firnlija imao kraći incident sa jednim od navijača. Novak je pokušao verbalno da se obračuna sa nepristojnim navijačem, ali se ovaj ućutao i postideo. "Nije hteo da me pogleda… »
Veliki skandal na vimbldonu! Britanci besni na svoju televiziju! Baš kada je Đoković igrao desio im se neverovatan propust!

Veliki skandal na vimbldonu! Britanci besni na svoju televiziju! Baš kada je Đoković igrao desio im se neverovatan propust!

Kurir 05.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u treće kolo Vimbldona pošto je posle malih problema pobedio ljubimca domaće publike, malo poznatog Britanca Džejkoba Firnlija (3:1). Delovalo je posle prva dva seta da će Đoković lako izaći na kraj sa… »
Novak: "Mnogo tenzije i pritisaka tokom GS - porodica mi daje ravnotežu"

Novak: "Mnogo tenzije i pritisaka tokom GS - porodica mi daje ravnotežu"

B92 05.07.2024
Pred drugi meč na Vimbldonu, Novak Đoković je na pomoćnim terenima "Aorangi" imao i posebnog gosta. Reč je o njegovom sinu Stefanu sa kojim se najpre zagrevao, a na kraju treninga i razmenjivao udarce preko mreže. Posle meča sa Džejkobom Firnlijem… »
Novak o provokatoru: Kad ga pogledam, gleda u telefon…

Novak o provokatoru: Kad ga pogledam, gleda u telefon…

Sport klub 05.07.2024
Ovaj "pozni" Novak Đoković ne pomišlja više da ignoriše prostakluke koji dolaze s tribina kada igra tenis u Londonu, Njujorku i drugim zapadnim gradovima u kojima tradcionalno ima najviše "hejtera". Naprotiv. Odavno je već odlučio da će uzvratiti… »
Đoković: Reagujem kad se pređe granica

Đoković: Reagujem kad se pređe granica

Vesti online 05.07.2024
​Srpski teniser Novak Đoković u drugom kolu Vimbldona nije imao protiv sebe samo raspoloženog protivnika, već i domaću publiku koja ga je podržavala. Teže nego što se očekivalo, Đoković je posle četiri seta savladao Džejkoba Firnlija i… »
"Neću to da tolerišem" Đoković o provokatoru sa Vimbldona: Nije smeo da me pogleda u oči

"Neću to da tolerišem" Đoković o provokatoru sa Vimbldona: Nije smeo da me pogleda u oči

Večernje novosti 05.07.2024
NAJBOLjI teniser svih vremena Novak Đoković još jednom je očitao lekciju iz lepog ponašanja nepristojnim navijačima. Screenshot: RTS Novak Đoković gotovo da nema meč u kome neko iz publike ne proba da ga isprovocira, a tako je bilo i na meču… »
Novak o sukobu sa navijačem na vimbldonu: „Neću dozvoliti da me neko provocira, ponižava i omalovažava“

Novak o sukobu sa navijačem na vimbldonu: „Neću dozvoliti da me neko provocira, ponižava i omalovažava“

Hot sport 05.07.2024
„To mi se dešava na svakom meču, nije hteo da me pogleda u oči!“ Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u treće kolo Vimbldona. On je savladao Britanca Džejkoba Firnlija nakon tri sata borbe – 3:1 (6:3, 6:4, 5:7, 7:5) Tokom samog meča… »
Ne dozvoljavam da me neko ponižava! Đoković pobesneo na Vimbldonu: Ne sme u oči da me pogleda!

Ne dozvoljavam da me neko ponižava! Đoković pobesneo na Vimbldonu: Ne sme u oči da me pogleda!

Mondo 05.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković objasnio sve o detaljima sukoba sa navijačem. Srpski teniser Novak Đoković objasnio sve o detaljima sukoba sa navijačem. Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u treće kolo Vimbldona pobedivši domaćeg tenisera… »
Dokle više?! Đoković ovo nije zaslužio Britanci žestoko udarili po Bi-Bi-Siju, nije prvi put da ovo rade

Dokle više?! Đoković ovo nije zaslužio Britanci žestoko udarili po Bi-Bi-Siju, nije prvi put da ovo rade

Večernje novosti 05.07.2024
NIJE tajna da navijači u Britaniji vole Đokovića, ali očigledno ne baš svi. Tako da, stanovnici Ostrva koji su želeli da na nacionalnom servisu pogledaju meč Novaka Đokovića i Džejkoba Fernlija, velika je verovatnoća da su propustili deo meča… »
Ogroman propust Britanaca zbog Novaka: Ovim potezom pokazali veliko nepoštovanje prema najvećem!

Ogroman propust Britanaca zbog Novaka: Ovim potezom pokazali veliko nepoštovanje prema najvećem!

Hot sport 05.07.2024
Britanska javnost i mediji izuzetno su nezadovoljni potezom BBC-a Srpski teniser Novak Đoković plasirao se u treće kolo Vimbldona. On je savladao Britanca Džejkoba Firnlija nakon tri sata borbe – 3:1 (6:3, 6:4, 5:7, 7:5) U Srbiji, a i većini… »
Đoković: "Reagujem kada se pređe granica - nije hteo da me pogleda"

Đoković: "Reagujem kada se pređe granica - nije hteo da me pogleda"

B92 05.07.2024
Srpski teniser Novak Đoković u drugom kolu Vimbldona nije imao protiv sebe raspoloženog protivnika, već i domaću publiku koja ga je podržavala. Teže nego što se očekivalo Đoković je posle četiri seta savladao Džejkoba Firnlija i prošao dalje… »
Veliki skandal na Bi-Bi-siju zbog Novaka! Cela zemlja priča o propustu "smešnih šefova", ko zna koji put

Veliki skandal na Bi-Bi-siju zbog Novaka! Cela zemlja priča o propustu "smešnih šefova", ko zna koji put

Mondo 05.07.2024
Veliku grešku napravi je britanski Javni servis Bi-Bi-Si koji je "zaboravio" da pusti meč Novaka Đokovića. Veliku grešku napravi je britanski Javni servis Bi-Bi-Si koji je "zaboravio" da pusti meč Novaka Đokovića. Srpski teniser Novak Đoković… »
Britanci ne mogu da veruju: Novak Đoković se oglasio u ponoć, ovo je poručio sinoćnjem protivniku

Britanci ne mogu da veruju: Novak Đoković se oglasio u ponoć, ovo je poručio sinoćnjem protivniku

Večernje novosti 05.07.2024
NOVAK Đoković je pre nešto manje od mesec dana podvrgnut operaciji, a juče je stigao do trećeg kola Vimbldona protiv Džejkoba Fernlija. Ipak, Nole je na račun rivala sipao pohvale nakon meča. FOTO: Tanjug/AP Uzeo je Britanac set Đokoviću, a… »
Đoković posle duela sa Firnlijem: Nisam se osećao dobro, videćemo šta će biti sutra

Đoković posle duela sa Firnlijem: Nisam se osećao dobro, videćemo šta će biti sutra

Danas 04.07.2024
Novak Đoković, koji se plasirao u treće kolo Vimbldona nakon što je u drugoj rundi pobedio Britanca Džejkoba Firnlija (6:3, 6:4, 5:7, 7:5), rekao je posle meča da su uslovi za igru bili teški zbog vetra. Takođe, on je rekao da je Britanac prikazao… »

Vesti dana »