Povezane vesti

Država samo što ne plane! Ćerka homofobnog predsednika objavila fotografiju kako se ljubi sa manekenkom: Luda sam za tobom…

Država samo što ne plane! Ćerka homofobnog predsednika objavila fotografiju kako se ljubi sa manekenkom: Luda sam za tobom…

Kurir 05.07.2024
Ćerka predsednika Kameruna podstakla je glasine da je u istopolnoj vezi nakon što je objavila fotografiju na kojoj ljubi drugu ženu! Brenda Bija (26) izazvala je burne reakcije javnosti s obzirom na to da je homoseksualnost nelegalna u Kamerunu gde… »
Ćerka predsednika objavila fotku na kojoj se ljubi sa ženom: Skandal u Kamerunu, za ovo se ide u zatvor

Ćerka predsednika objavila fotku na kojoj se ljubi sa ženom: Skandal u Kamerunu, za ovo se ide u zatvor

Telegraf 05.07.2024
Pol Bija je na vlast u ovoj centralnoj afričkoj državi došao još daleke 1982. godine i jedan je od najduže vladajućih lidera u Africi. Ćerka Pola Bije (91), predsednika Kameruna, izazvala je veliki skandal nakon što je na društvenim mrežama… »
„Luda sam za tobom i želim da ceo svet to zna“: Ćerka predsednika Kameruna objavila da voli brazilsku manekenku iako se u…

„Luda sam za tobom i želim da ceo svet to zna“: Ćerka predsednika Kameruna objavila da voli brazilsku manekenku iako se u…

Nova 05.07.2024
Ćerka predsednika Kameruna pokrenula je glasine da je u istospolnoj vezi, nakon što je objavila fotografiju na kojoj ljubi drugu ženu. 26-godišnja Brenda Bija izazvala je burne reakcije javnosti ovom objavom, s obzirom na to da je homoseksualnost… »

Vesti dana »