Povezane vesti

"On meni ne može da napravi problem": Partner majke Darka Lazića nakon navoda da ga je pevač "napao i vređao"

"On meni ne može da napravi problem": Partner majke Darka Lazića nakon navoda da ga je pevač "napao i vređao"

Telegraf 05.07.2024
Preporučujemo. Jedan medij je objavio kako je pevač Darko Lazić navodno "napao" majčinog partnera, Dragana Paunovića, "vređao ga i pretio", a Brankin muž je dao izjavu kako mu "više neće ući u kuću". Ekipa Telegrafa je tim povodom kontaktirala… »
"Ne može on meni da napravi problem" Dečko majke Darka Lazića o sukobu s njim: Bio sam mu dva puta kući

"Ne može on meni da napravi problem" Dečko majke Darka Lazića o sukobu s njim: Bio sam mu dva puta kući

Mondo 05.07.2024
Dragan Paunović progovorio je o navodnom sukobu s Darkom Lazićem i otkrio da li su se obistinile pretnje o kojima se pričalo. Dragan Paunović progovorio je o navodnom sukobu s Darkom Lazićem i otkrio da li su se obistinile pretnje o kojima se… »
Drama se nastavlja: Oglasio se suprug majke Darka Lazića i progovorio o sukobu sa pevačem!

Drama se nastavlja: Oglasio se suprug majke Darka Lazića i progovorio o sukobu sa pevačem!

Svet plus 05.07.2024
U medijima je nedavno odjeknula vest da se majka Darka Lazića udala za izvesnog Dragana Paunovića u Beču. Informacija koja se pojavila, potpuno je razbesnela Darka Lazića, koji je u tim momentima izgovorio mnogo uvredljivih reči. Ipak, povodom ovog… »
"On ne može da mi napravi problem, u njegovoj kući sam bio dva puta": Dečko majke Darka Lazića progovorio o svemu, evo šta…

"On ne može da mi napravi problem, u njegovoj kući sam bio dva puta": Dečko majke Darka Lazića progovorio o svemu, evo šta…

Blic 05.07.2024
Nedavno je odjeknula vest da se majka Darka Lazića, Branka Lazić udala za svog partnera Dragana Paunovića, zbog čega je pevač pobesneo. Sada se pojavila informacija da se Darko navodno obračunao sa dečkom svoje majke, a nakon toga oglasio se i… »
"Darko meni ne može da napravi problerm" Oglasio se partner Branke Lazić, preti tužbama: Ovo je istina o odnosu sa pevačem

"Darko meni ne može da napravi problerm" Oglasio se partner Branke Lazić, preti tužbama: Ovo je istina o odnosu sa pevačem

Kurir 05.07.2024
Nedavno je odjeknula vest da se majka Darka Lazića, Branka Lazić udala za svog partnera Dragana Paunovića, zbog čega je pevač pobesneo. Sada se pojavila informacija da se Darko navodno obračunao sa partnerom svoje majke, a nakon toga oglasio se i… »

Vesti dana »