Povezane vesti

Bajden ne zna gde udara: Ponosan sam što sam prva crnkinja u Beloj kući! (video)

Bajden ne zna gde udara: Ponosan sam što sam prva crnkinja u Beloj kući! (video)

Kurir 05.07.2024
Aktuelni predsednik SAD-a Džo Bajden tvrdio je da je njegov prošlonedeljni nastup u debati sa Donaldom Trampom bio trenutni problem, ali taj argument izgleda više "ne drži vodu", piše Biznis Insajder. Predsednik SAD danas je rekao da je „ponosan“… »
"Postoji izlaz iz ovog nereda, a to je kamala": Analiza CNN: Tim potpredsednice SAD razmišlja o izboru belca za njenog…

"Postoji izlaz iz ovog nereda, a to je kamala": Analiza CNN: Tim potpredsednice SAD razmišlja o izboru belca za njenog…

Blic 05.07.2024
Saveznici potpredsednice Sjedinjenih Američkih Država Kamale Haris raspravljaju o izboru belca za njenog potpredsednika, ukoliko se predsednik Džozef Bajden povuče iz predizborne trke, a ona preuzme kandidaturu. Kako navodi "Si-En-En", nakon… »
Bajden pod pritiskom, dani odluke za predsednika Amerike

Bajden pod pritiskom, dani odluke za predsednika Amerike

RTS 05.07.2024
"Ostajem u trci" za Belu kuću, rekao je američki predsednik Džozef Bajden u Viskonsinu na prvom od serije javnih nastupa koji bi mogli značajno uticati na dalju sudbinu njegove političke karijere. Postepeno raste broj demokrata koji odustaju od… »
Bajdenov novi gaf: Ponosan sam što sam prva crnkinja koja je služila sa crnim predsednikom

Bajdenov novi gaf: Ponosan sam što sam prva crnkinja koja je služila sa crnim predsednikom

Radio 021 05.07.2024
Američki predsednik Džozef Bajden, koji dobija sve više poziva da odustane od trke za novi mandat u Beloj kući nakon nedavne konfuzne debate s Donaldom Trampom, učinio je još jedan gaf. On je izjavio da je ponosan zbog toga što je bio "prva… »
Bajden: Ponosan sam što sam prva crnkinja u Beloj kući

Bajden: Ponosan sam što sam prva crnkinja u Beloj kući

Nova 05.07.2024
Aktuelni predsednik SAD-a Džo Bajden tvrdio je da je njegov prošlonedeljni nastup u debati sa Donaldom Trampom bio trenutni problem, ali taj argument izgleda više "ne drži vodu", piše Biznis Insajder. Predsednik SAD danas je rekao da je „ponosan“… »
Bajden: Ponosan sam što sam prva crnkinja u Beloj kući

Bajden: Ponosan sam što sam prva crnkinja u Beloj kući

N1 Info 05.07.2024
Aktuelni predsednik SAD-a Džo Bajden tvrdio je da je njegov prošlonedeljni nastup u debati sa Donaldom Trampom bio trenutni problem, ali taj argument izgleda više "ne drži vodu", piše Biznis Insajder. Predsednik SAD danas je rekao da je „ponosan“… »
Pritisak na Bajdena ne popušta: Naslednica Diznija obustavlja donacije demokratama dok lider SAD ne odustane od trke

Pritisak na Bajdena ne popušta: Naslednica Diznija obustavlja donacije demokratama dok lider SAD ne odustane od trke

Blic 05.07.2024
Naslednica kompanije Dizni, Abigejl Dizni, izjavila je da će obustaviti donacije Demokratskoj stranci dok sadašnji predsednik Džo Bajden ne odustane od trke za reizbor, nakon lošeg nastupa u debati sa republikanskim rivalom Donaldom Trampom prošle… »
Naslednica Diznija obustavlja donacije demokratama dok Bajden ne odustane od trke

Naslednica Diznija obustavlja donacije demokratama dok Bajden ne odustane od trke

Politika 05.07.2024
VAŠINGTON – Naslednica kompanije Dizni, Abigejl Dizni, izjavila je da će obustaviti donacije Demokratskoj stranci dok sadašnji predsednik Džo Bajden ne odustane od trke za reizbor, nakon lošeg nastupa u debati sa republikanskim rivalom Donaldom… »
Unuka Volta Diznija: Prestajem da finansiram demokrate dok se Bajden ne povuče

Unuka Volta Diznija: Prestajem da finansiram demokrate dok se Bajden ne povuče

Danas 05.07.2024
Američki predsednik Džo Bajden rekao je da nema nameru otići nakon što su ga mnoge demokrate pozvali da odustane od svoje kandidature za ponovni izbor. Na proslavi Dana nezavisnosti uzvratio je na sumnje u svoju izdržljivost i mentalnu oštrinu. Zbog… »
(Video): Novi gaf Bajdena: "Ponosan sam što sam bio prva crnkinja potpredsednica koja je služila sa crnim predsednikom"

(Video): Novi gaf Bajdena: "Ponosan sam što sam bio prva crnkinja potpredsednica koja je služila sa crnim predsednikom"

Blic 05.07.2024
Američki predsednik Džozef Bajden ponovo je napravio gaf, rekavši da je "ponosan" što je "prva crnkinja koja je služila sa crnim predsednikom", piše britanski "Telegraf". Bajden, koji se suočava sa pozivima da se povuče iz trke za novi… »
Novi Bajdenov gaf: „Ponosan sam što sam služio kao prva crna žena“ (VIDEO)

Novi Bajdenov gaf: „Ponosan sam što sam služio kao prva crna žena“ (VIDEO)

Danas 05.07.2024
Američki predsednik Džozef Bajden poručio je da je „ponosan“ što je „prva crnkinja koja je služila s crnim predsednikom“. Nedeljan nakon katastrofalnog nastupa u debati, Bajden je juče dao intervju za filadelfijsku radiostanicu Wurd, piše… »
Izbori u Americi 2024: Bajden pod sve većim pritiskom da se povuče, i finansijeri se uzjogunili

Izbori u Americi 2024: Bajden pod sve većim pritiskom da se povuče, i finansijeri se uzjogunili

Blic 05.07.2024
Džozef Bajden se suočava sa sve većim pritiskom da se povuče iz izborne trke u trenutku kada ga očekuje nekoliko izuzetno važnih dana u kampanji za ponovni izbor na mesto predsednika SAD. Značajan broj donatora Demokratske stranke javno je upozorio… »
Izbori u Americi 2024: Bajden pod sve većim pritiskom da se povuče, i finansijeri se uzjogunili

Izbori u Americi 2024: Bajden pod sve većim pritiskom da se povuče, i finansijeri se uzjogunili

Radio 021 05.07.2024
Značajan broj donatora javno je upozorio da će obustaviti finansiranje ukoliko Bajden ne bude zamenjen drugim kandidatom posle očajnog nastupa tokom debate sa Donaldom Trampom prošle nedelje. REUTERS/Elizabeth Frant Džozef Bajden se suočava sa sve… »
Izbori u Americi 2024: Bajden pod sve većim pritiskom da se povuče, i finansijeri se uzjogunili

Izbori u Americi 2024: Bajden pod sve većim pritiskom da se povuče, i finansijeri se uzjogunili

BBC News 05.07.2024
Značajan broj donatora javno je upozorio da će obustaviti finansiranje ukoliko Bajden ne bude zamenjen drugim kandidatom posle očajnog nastupa tokom debate sa Donaldom Trampom prošle nedelje. Džozef Bajden se suočava sa sve većim pritiskom da se… »
Izbori u Americi 2024: Bajden pod sve većim pritiskom da se povuče, i finansijeri se uzjogunili

Izbori u Americi 2024: Bajden pod sve većim pritiskom da se povuče, i finansijeri se uzjogunili

Danas 05.07.2024
Džozef Bajden se suočava sa sve većim pritiskom da se povuče iz izborne trke u trenutku kada ga očekuje nekoliko izuzetno važnih dana u kampanji za ponovni izbor na mesto predsednika SAD. Značajan broj donatora Demokratske stranke javno je upozorio… »
„Ili će Bajden odustati od trke za predsednika ili ne dam novac stranci“: Naslednica jedne od najpoznatijih kompanija na…

„Ili će Bajden odustati od trke za predsednika ili ne dam novac stranci“: Naslednica jedne od najpoznatijih kompanija na…

Nova 05.07.2024
Naslednica kompanije Dizni, Abigejl Dizni, izjavila je da će obustaviti donacije Demokratskoj stranci dok sadašnji predsednik Džo Bajden ne odustane od trke za reizbor, nakon lošeg nastupa u debati sa republikanskim rivalom Donaldom Trampom prošle… »
Naslednica Diznija obustavlja donacije demokratama dok Bajden ne odustane od trke

Naslednica Diznija obustavlja donacije demokratama dok Bajden ne odustane od trke

Euronews 05.07.2024
Naslednica kompanije Dizni Abigejl Dizni, izjavila je da će obustaviti donacije Demokratskoj stranci dok sadašnji predsednik Džo Bajden ne odustane od trke za reizbor, nakon lošeg nastupa u debati sa republikanskim rivalom Donaldom Trampom prošle… »
Izbori u Americi 2024: Bajden pod sve većim pritiskom da se povuče, i finansijeri se uzjogunili

Izbori u Americi 2024: Bajden pod sve većim pritiskom da se povuče, i finansijeri se uzjogunili

NIN 05.07.2024
Džozef Bajden se suočava sa sve većim pritiskom da se povuče iz izborne trke u trenutku kada ga očekuje nekoliko izuzetno važnih dana u kampanji za ponovni izbor na mesto predsednika SAD. Značajan broj donatora Demokratske stranke javno je upozorio… »
Naslednica imperije „Dizni” uvela sankcije američkim demokratama Nema donacija dok Bajden ne odustane od predsedničke…

Naslednica imperije „Dizni” uvela sankcije američkim demokratama Nema donacija dok Bajden ne odustane od predsedničke…

Dnevnik 05.07.2024
VAŠINGTON: Naslednica kompanije Dizni, Abigejl Dizni, izjavila je da će obustaviti donacije Demokratskoj stranci dok sadašnji predsednik Džo Bajden ne odustane od trke za reizbor, nakon lošeg nastupa u debati sa republikanskim rivalom Donaldom… »
Naslednica Diznija obustavlja donacije demokratama dok Bajden ne odustane od trke

Naslednica Diznija obustavlja donacije demokratama dok Bajden ne odustane od trke

Telegraf 05.07.2024
Ona je upozorila da će demokrate izgubiti ukoliko Bajden ne odustane i dodala da će posledice gubitka biti ''zaista strašne''. Naslednica kompanije Dizni, Abigejl Dizni, izjavila je da će obustaviti donacije Demokratskoj stranci dok sadašnji… »

Vesti dana »