Povezane vesti

"Doživela sam izdaju, on je nečovek" Milena Ćeranić se obrušila na Žiku Jakšića: Pokušao je da omalovaži moje…

"Doživela sam izdaju, on je nečovek" Milena Ćeranić se obrušila na Žiku Jakšića: Pokušao je da omalovaži moje…

Kurir 05.07.2024
Milena Ćeranić svoju karijeru započela je u "Grandu" ali je potom raskinula saradnju sa njima, te danas nema lepo mišljenje o Lepoj Breni, Saši Popoviću, kao ni o Žiki Jakšiću. Pevačica se nedavno obrušila Grand, a sada nije poštedela ni… »
"S ove distance bih takođe osudio njeno ponašanje, ali..." Oglasio se Žika Jakšić i progovorio o sukobu sa Ćeranićkom…

"S ove distance bih takođe osudio njeno ponašanje, ali..." Oglasio se Žika Jakšić i progovorio o sukobu sa Ćeranićkom…

Kurir 05.07.2024
Žika Jakšić oglasio se nakon što je Milena Ćeranić žestoko udarila na njega u jednom intervjuu. Milena Ćeranić je nakon učešća u rijalitiju Farma izbačena iz Grand familije, a ljutnju i gnev prema njima nikada nije krila, dok za čelnike i… »
Navukla je gnev, osudili smo je i žao mi je: Žika o sukobu s Milenom Ćeranić - Učestvovali smo u javnom linču

Navukla je gnev, osudili smo je i žao mi je: Žika o sukobu s Milenom Ćeranić - Učestvovali smo u javnom linču

Mondo 05.07.2024
Žika Jakšić oglasio se nakon što je Milena Ćeranić žestoko udarila na njega u jednom intervjuu. Žika Jakšić oglasio se nakon što je Milena Ćeranić žestoko udarila na njega u jednom intervjuu. Pevačica Milena Ćeranić je nakon učešća u… »
"Svi smo učestvovali u javnom linču, žao mi je": Žika Jakšić progovorio o sukobu sa Milenom Ćeranić: "Ona još nije…

"Svi smo učestvovali u javnom linču, žao mi je": Žika Jakšić progovorio o sukobu sa Milenom Ćeranić: "Ona još nije…

Blic 04.07.2024
Nekadašnji čelnik "Granda" osvrnuo se na odnos ove produkcije prema pevačici posle njenog učešća u jednom rijalitiju. Milena Ćeranić nedavno je ponovo komentarisala njeno učešće u rijalitiju, nakon kojeg je ušla u sukob sa "Grand" produkcijom… »

Vesti dana »