Povezane vesti

Tortura u Guči: Policija prvo negirala, ali je ministar pokrenuo postupak protiv dvojice policajaca

Tortura u Guči: Policija prvo negirala, ali je ministar pokrenuo postupak protiv dvojice policajaca

N1 Info 05.07.2024
Novi slučaj policijske torture. Radovan Đenadić iz Guče tvrdi da su ga dvojica policajaca izvela sa proslave rođenja deteta sa društvom u kafiću. Navodno, samo zbog toga što kod sebe nije imao ličnu kartu. Kaže da su ga odveli van grada i dva… »
„Jedan je dežurao na putu, a nakon prebijanja su mi rekli ‘bio si dobar’, nisi vikao“: Radovan kog su policajci…

„Jedan je dežurao na putu, a nakon prebijanja su mi rekli ‘bio si dobar’, nisi vikao“: Radovan kog su policajci…

Nova 05.07.2024
Radovan Đenadić koji je preksinoć brutalno pretučen od dvojice policajaca u Guči kaže za Novu da se neće zaustaviti dok njegove mučitelje ne stigne pravda. Na naše pitanje kako reaguje na suspenziju policijskih službenika, on odgovara: "Želim… »
Nova brutalnost: Policajci iz Lučana umlatili čoveka u šumi jer nije imao ličnu kartu

Nova brutalnost: Policajci iz Lučana umlatili čoveka u šumi jer nije imao ličnu kartu

Vreme 05.07.2024
Naložena je istraga zbog navodne policijske brutalnosti, koju je nakon mučne noći prijavio Radovan Đenadić iz Guče. On tvrdi da su ga dva policajca odvezla u Gornji Dubac gde su ga tukli i ponižavali, zbog toga što nije imao ličnu kartu. Još… »
Đenadić: Nakon proslave rođenja ćerke, maltretirali me i tukli policajci, strahujemo šta će nam se desiti

Đenadić: Nakon proslave rođenja ćerke, maltretirali me i tukli policajci, strahujemo šta će nam se desiti

N1 Info 05.07.2024
Radovan Đenadić iz Guče, koji tvrdi da je u sredu uveče bio žrtva stravične policijske torture službenika MUP iz njegovog grada, koji su ga, kako kaže, izveli iz kafića dok je slavio sa prijateljima rođenje ćerke, podvlači da će biti odlučan… »
Đenadić: Nakon proslave rođenja ćerke, maltretirali me i tukli policajci, strahujemo šta će nam se desiti

Đenadić: Nakon proslave rođenja ćerke, maltretirali me i tukli policajci, strahujemo šta će nam se desiti

Novi magazin 05.07.2024
Radovan Đenadić iz Guče, koji tvrdi da je u sredu uveče bio žrtva stravične policijske torture službenika MUP iz njegovog grada, koji su ga, kako kaže, izveli iz kafića dok je slavio sa prijateljima rođenje ćerke, podvlači da će biti odlučan… »
„Razmišljam da li će neko nešto da mi uradi tokom noći, da ne bih govorio javno“: Ovo je Radovan iz Guče kog su na…

„Razmišljam da li će neko nešto da mi uradi tokom noći, da ne bih govorio javno“: Ovo je Radovan iz Guče kog su na…

Nova 05.07.2024
Radovan Đenadić iz Guče, koji tvrdi da je u sredu uveče bio žrtva stravične policijske torture službenika MUP iz njegovog grada, koji su ga, kako kaže, izveli iz kafića dok je slavio sa prijateljima rođenje ćerke, podvlači da će biti odlučan… »

Vesti dana »