Povezane vesti

Nick Kyrgios uživo prozvao Novaka Djokovića i nasmejao svet: I dalje mi se ne svidjaš!

Nick Kyrgios uživo prozvao Novaka Djokovića i nasmejao svet: I dalje mi se ne svidjaš!

Svet plus 05.07.2024
Nick Kyrgios, na ovogodišnjem Wimbledonu radi kao stručni konsultatn za BBC. Poznat kao osoba koja voli da se šali, ni ovoga puta mu nije promaklo, a da ne "potkači", Novaka Djokovića sa kojim je poslednjih godina u sjajnim odnosima. Na ovogodišnjem… »
Alkaraza si pustio, a mene nisi! Kirjos u programu uživo "potkačio" Đokovića i nasmejao svet - "Novače, i dalje mi se ne…

Alkaraza si pustio, a mene nisi! Kirjos u programu uživo "potkačio" Đokovića i nasmejao svet - "Novače, i dalje mi se ne…

Kurir 05.07.2024
Nik Kirjos zbog povrede ne učestvuje na ovogodišnjem Vimbldonu, ali zato radi kao stručni konsultant na "BBC". Komentarisao je juče meč Kamerona Norija i Džeka Drejpera, i tom prilikom se dotakao srpskog asa, Novaka Đokovića, a njegova izjava… »
Kirjos u programu uživo pomenuo Đokovića: "Novače, ako ovo slušaš, i dalje mi se ne sviđaš zbog jedne stvari"

Kirjos u programu uživo pomenuo Đokovića: "Novače, ako ovo slušaš, i dalje mi se ne sviđaš zbog jedne stvari"

Telegraf 05.07.2024
Ne može Australijanac nikako da prežali taj Vimbldon. Dobio je Nik Kirjos novi posao tokom ovogodišnjeg Vimbldona, gde ne učestvuje zbog povrede, te je angažovan od strane BBC-ja da komentariše mečeve na pomenutom Grend slemu! Tako je tokom duela… »

Vesti dana »