Povezane vesti

"Deca su mi govorila - ti nemaš tatu" Teodoru slavni otac nikada nije priznao, sada je ogolila dušu

"Deca su mi govorila - ti nemaš tatu" Teodoru slavni otac nikada nije priznao, sada je ogolila dušu

Mondo 05.07.2024
Teodora Bjelica iskreno o vršnjačkom nasilju i ocu koji je nije priznao. Teodora Bjelica iskreno o vršnjačkom nasilju i ocu koji je nije priznao. Manekenka i glumica Teodora Bjelica, koja je nedavno izgovorila sudbonosno "da" hrvatskom fudbaleru Karlu… »
Glumicu otac nikad nije prihvatio, a svi ga dobro znate! Ćerka poznatih roditelja trpela vršnjačko nasilje: Bili su okrutni!

Glumicu otac nikad nije prihvatio, a svi ga dobro znate! Ćerka poznatih roditelja trpela vršnjačko nasilje: Bili su okrutni!

Kurir 05.07.2024
! Manekenka i glumica Teodora Bjelica, inače naslednica glumice Gordane Bjelice, je po prvi put javno govorila o svom privatnom životu i odrastanju bez oca, čuvenog Miroslava Lazanskog. - Moja majka je meni bila čitav život, i otac i majka i najbolja… »
Glumicu poznati analitičar nikada nije prihvatio kao ćerku, ona je prošla kroz “pakao”: Deca su je zadirkivala

Glumicu poznati analitičar nikada nije prihvatio kao ćerku, ona je prošla kroz “pakao”: Deca su je zadirkivala

Telegraf 05.07.2024
Preporučujemo. Glumica i ćerka Gordane Bjelice, Teodora Bjelica u bolnoj ispovesti otkrila je da je bila žrtva vršnjačkog nasilja. Inače, Gordana je Teodoru dobila sa vojnim analitičarem Miroslavom Lazanskim, koji je preminuo 2021. godine, a koji… »
"Deca su me zadirkivala, govorili su mi - ti nemaš tatu": Miroslav Lazanski nikada nije priznao Teodoru Bjelicu, a ona o…

"Deca su me zadirkivala, govorili su mi - ti nemaš tatu": Miroslav Lazanski nikada nije priznao Teodoru Bjelicu, a ona o…

Blic 05.07.2024
Glumica i ćerka Gordane Bjelice, Teodora Bjelica u bolnoj ispovesti otkrila je da je bila žrtva vršnjačkog nasilja. Inače, Gordana je Teodoru dobila sa vojnim analitičarem Miroslavom Lazanskim, koji je preminuo 2021. godine, a koji do svog… »
Preživela je incest s 15 godina: Nije htela da rodi dete svog silovatelja, zlostavljala je i majka, a sad joj jednu stvar…

Preživela je incest s 15 godina: Nije htela da rodi dete svog silovatelja, zlostavljala je i majka, a sad joj jednu stvar…

Kurir 05.07.2024
Američka glumica Ešli Džad (56) doživela je brojne nedaće. Mnoge je rastužila njena prošlogodišnja objava za rođendan, kada se prisetila majke Naomi Džad, koja je tragično preminula 11 dana nakon njenog rođendana. "Moj rođendan. Svi koji me… »

Vesti dana »