Povezane vesti

„Nešto mi fali i ne mogu da provalim šta“: Gastoz otvorio dušu nakon zatvora na Tajlandu

„Nešto mi fali i ne mogu da provalim šta“: Gastoz otvorio dušu nakon zatvora na Tajlandu

Nova 05.07.2024
Popularni reper Nenad Marinković Gastoz nedavno je deportovan u Srbiju nakon dva meseca provedenik u zatvoru na Tajlandu. Kako sada kaže, ovo hapšenje je ostavilo veliki trag na njega, te ne može da se vrati u normalu nakon svega što je proživeo… »
Gasttozz ne može da se oporavi od zatvora na Tajlandu: Otvorio dušu i otkrio kako se oseća! (FOTO)

Gasttozz ne može da se oporavi od zatvora na Tajlandu: Otvorio dušu i otkrio kako se oseća! (FOTO)

Svet plus 05.07.2024
Nenad Marinković Gasttozz, nedavno je deportovan sa Tajlanda, nakon što je dva meseca proveo u njihovom zatvoru. Bivši učesnik rijaltija, iako se vratio kući, još uvek ne može da se oporavi od svega što je video i doživeo tamo, pa je odlučio da… »
"Tripujem se, osećam se kao neki umorni list" Gastoz otvorio dušu posle zatvora na Tajlandu, ne može da se oporavi od svega

"Tripujem se, osećam se kao neki umorni list" Gastoz otvorio dušu posle zatvora na Tajlandu, ne može da se oporavi od svega

Kurir 05.07.2024
Popularni reper Nenad Marinković Gastoz nedavno je deportovan u Srbiju nakon dva meseca provedenik u zatvoru na Tajlandu, a kako sada kaže, to je ostavilo veliki trag na njega, te ne može da se vrati u normalu nakon svega što je proživeo. - Uh, imam… »
"Treba mi prostora, a vreme ide": Gastoz poveo dva meseca u zatvoru na Tajlandu, vratio se za Beograd, a sad priznao šta ga…

"Treba mi prostora, a vreme ide": Gastoz poveo dva meseca u zatvoru na Tajlandu, vratio se za Beograd, a sad priznao šta ga…

Blic 04.07.2024
Bivši rijaliti učesnik Nenad Marinković Gastoz pre nekoliko dana vratio se u Srbiju nakon što je dva meseca proveo u zatvoru na Tajlandu. Gastoz je po povratku u Beograd rekao da će detaljno objasniti šta se desilo i kroz šta je sve morao da… »

Vesti dana »