Povezane vesti

Svet pre civilizacije Fosili iz beogradskog Prirodnjačkog muzeja u Vršcu! Evo do kada će izložba biti otvorena (foto)

Svet pre civilizacije Fosili iz beogradskog Prirodnjačkog muzeja u Vršcu! Evo do kada će izložba biti otvorena (foto)

Dnevnik 05.07.2024
Kako je izgledao svet pre nego što smo mi zakoračili na ovu planetu? Kakve priče kriju fosili starih životinja i biljaka sa naših prostora i šta nam oni mogu reći o našoj sadašnjosti? Odgovore na ova pitanja, pronaći će posetioci gostujuće… »
Svet pre civilizacije: Fosili iz beogradskog Prirodnjačkog muzeja u Vršcu

Svet pre civilizacije: Fosili iz beogradskog Prirodnjačkog muzeja u Vršcu

RTV 05.07.2024
VRŠAC - Kako je izgledao svet pre nego što smo mi zakoračili na ovu planetu? Kakve priče kriju fosili starih životinja i biljaka sa naših prostora i šta nam oni mogu reći o našoj sadašnjosti? Odgovore na ova pitanja, pronaći će posetioci… »
Svet pre civilizacije: Fosili iz beogradskog Prirodnjačkog muzeja u Vršcu

Svet pre civilizacije: Fosili iz beogradskog Prirodnjačkog muzeja u Vršcu

Nedeljnik 05.07.2024
Kako je izgledao svet pre nego što smo mi zakoračili na ovu planetu? Kakve priče kriju fosili starih životinja i biljaka sa naših prostora i šta nam oni mogu reći o našoj sadašnjosti? Odgovore na ova pitanja, pronaći će posetioci gostujuće… »
Svet pre civilizacije: Fosili iz beogradskog Prirodnjačkog muzeja u Vršcu

Svet pre civilizacije: Fosili iz beogradskog Prirodnjačkog muzeja u Vršcu

Telegraf 05.07.2024
Fosili nam pružaju uvid u evoluciju života, klimatske promene i geološke događaje koji su oblikovali našu planetu. Kako je izgledao svet pre nego što smo mi zakoračili na ovu planetu? Kakve priče kriju fosili starih životinja i biljaka sa naših… »

Vesti dana »