Povezane vesti

Milojević: Porodična atmosfera, bićemo još bolji

Milojević: Porodična atmosfera, bićemo još bolji

Politika 05.07.2024
SANKT PETERBURG - Trener Crvene zvezde Vladan Milojević rekao je posle pobede nad Sočijem (2:0), na startu turnira u Sankt Peterburgu, da je atmosfera u ekipi porodična i da će ekipa biti još bolja kako vreme bude odmicalo. "Bila je to dobra provera… »
Ilić: Dobra provera u kojoj smo uživali

Ilić: Dobra provera u kojoj smo uživali

Sportski žurnal 05.07.2024
Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Soči 2:0 u prvom kolu turnira u Sankt Peterburgu. Povratnik u redove Crvene zvezde Luka Ilić je nakon gola u prvoj proveri ovog leta protiv Mladosti iz Lučana, pružio veoma dobru partiju i protiv Sočija. Ne krije… »
Milojević: Mi smo jedna familija, sve je lakše raditi u porodici

Milojević: Mi smo jedna familija, sve je lakše raditi u porodici

Sportski žurnal 05.07.2024
Trener Zvezde dodao da ekipa ne odstupa od planiranog. Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević izjavio je danas posle pobede nad Sočijem da je s obzirom da je ekipa u fazi priprema i da su igračima teške noge, zadovoljan igrom svog tima. -… »
Milojević posle pobede: „Nećemo odstupati od našeg sistema i cilja, nama je fokus na prvenstvu!“

Milojević posle pobede: „Nećemo odstupati od našeg sistema i cilja, nama je fokus na prvenstvu!“

Hot sport 05.07.2024
Zvezda je na odličan način započela turnir u Rusiji Trener Crvene zvezde, Vladan Milojević, izrazio je zadovoljstvo igrom svog tima nakon pobede nad Sočijem u prijateljskom meču. – Dobra provera za nas, još smo u fazi priprema i dalje su teške… »
Milojević se oglasio! Prvi komentar posle pobede Zvezde: "Dolaziće i teški trenuci..."

Milojević se oglasio! Prvi komentar posle pobede Zvezde: "Dolaziće i teški trenuci..."

Mondo 05.07.2024
Zvezda je upisala pobedu, a Milojević poihvalio svoje igrače. Zvezda je upisala pobedu, a Milojević poihvalio svoje igrače. Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su Soči (2:0) u prvom pripremnom meču na turniru u Sankt Peterburgu, a trener Vladan… »
Milojević: "Ima stvari za ispravljanje, ali zadovoljan sam igrom"

Milojević: "Ima stvari za ispravljanje, ali zadovoljan sam igrom"

Sportske.net 05.07.2024
Trener fudbalera Crvene zvezde Vladan Milojević izjavio je danas posle pobede nad Sočijem da je s obzirom da je ekipa u fazi priprema i da su igračima "teške noge" zadovoljan igrom svog tima. "Dobra provera za nas, još smo u fazi priprema i dalje su… »
"Nećemo odustati od naših ciljeva, bićemo sve bolji": Milojević zadovoljan atmosferom u timu

"Nećemo odustati od naših ciljeva, bićemo sve bolji": Milojević zadovoljan atmosferom u timu

Večernje novosti 05.07.2024
Fudbaleri Crvene zvezde su pobedili Soči s rezultatom 2:0, u okviru prvog kola prijateljskog turnira u Sankt Peterburgu. FOTO: FK Crvena zvezda - Bila je jedna dobra provera za nas, u svakom slučaju još smo u fazi priprema i dalje su teške noge. Imamo… »

Vesti dana »