Povezane vesti

Putin nikada nije odbio da razgovara sa mnom i obrnuto

Putin nikada nije odbio da razgovara sa mnom i obrnuto

Politika 05.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je danas da su pojedini mediji plasirali lažnu informaciju da je tri puta hteo da razgovara sa predsednikom Rusije Vladimirom Putinom, a da je Putin to odbio. "To se nikada nije desilo i to nema jedan ili dva… »
Vulin: Moram da vas obradujem ili razočaram Vučić i Putin se mnogo poštuju i znaju da cene prijateljstvo

Vulin: Moram da vas obradujem ili razočaram Vučić i Putin se mnogo poštuju i znaju da cene prijateljstvo

Politika 05.07.2024
"Žuti ološ radi sve što može da bi Srbiju posvađao sa Ruskom Federacijom, Kinom, sa svakom zemljom koja ne traži da priznamo takozvano Kosovo i napustimo Republiku Srpsku. Poslednja velika pakost malih Đilasovih novina je da Putin nije hteo da… »
Vučić: Važni razgovori sa Gruškom, ja sam pokrenuo pitanje municije

Vučić: Važni razgovori sa Gruškom, ja sam pokrenuo pitanje municije

Insajder 05.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je u petak 5. jula da je sa zamenikom ministra spoljnih poslova Rusije Aleksandrom Gruškom u Beogradu imao važne razgovore i konsultacije, a da je jedna od 23 teme bila izvoz srpske municije, a ne oružja. 'Ja… »
Sa Gruškom bili važni razgovori, lično sam pokrenuo pitanje municije

Sa Gruškom bili važni razgovori, lično sam pokrenuo pitanje municije

RTV 05.07.2024
BEOGRAD - Predsednik Srbije Aleksandar Vučić rekao je danas da je sa zamenikom ministra spoljnih poslova Rusije Aleksandrom Gruškom u Beogradu imao važne razgovore i konsultacije, a da je jedna od 23 teme bila izvoz srpske municije, a ne oružja. "Ja… »
„Možda sam ludak, bolesnik, majmun, ali oni su dokazani lažovi“: Vučić o tvrdnjama da je Putin tri puta odbio da s…

„Možda sam ludak, bolesnik, majmun, ali oni su dokazani lažovi“: Vučić o tvrdnjama da je Putin tri puta odbio da s…

Danas 05.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je tokom obraćanja u Palati Srbija da nije istina da je tri puta hteo da razgvoora sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom, a da je ovaj to odbio. Vučić je, govoreći da postoje tradicionalno dobri odnosi… »
„Možda sam bolesnik, majmun, ludak, psihopata, ali neću biti predsednik ako dokažete to za Putina“: Vučić održao…

„Možda sam bolesnik, majmun, ludak, psihopata, ali neću biti predsednik ako dokažete to za Putina“: Vučić održao…

Nova 05.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obratio se danas javnosti kako bi reagovao na tekst koji je objavljen u dnevnom listu "Nova", a u kom se opisuju njegovi odnosi sa zvaničnom Moskvom. Vučić je i ovu priliku iskoristio da kaže kako je laž da je… »
Odgovor Nove.rs na Vučićevo reagovanje na tekst o odnosima sa Rusijom

Odgovor Nove.rs na Vučićevo reagovanje na tekst o odnosima sa Rusijom

N1 Info 05.07.2024
List "Nova" objavio je u današnjem izdanju tekst pod nazivom "Gruško brzo napustio Srbiju, Putin nije hteo da se javi Vučiću" u kom su izneti detalji sastanka sa zamenikom šefa ruske diplomatije Aleksandrom Gruškom. Na te navode još sinoć, pre… »
Vučić otkrio o čemu je razgovarao sa ruskim zvaničnikom

Vučić otkrio o čemu je razgovarao sa ruskim zvaničnikom

Vesti online 05.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da je sa zamenikom ministra inostranih poslova Ruske Federacije Aleksandrom Gruškom razgovarao na 23 teme, među kojima je bio i izvoz municije. – Ja sam pokrenuo pitanje izvoza municije. Mi od toga… »
Preko koga i kada sam pokušavao da razgovaram sa Putinom Vučić o lažima opozicionih medija: Kažite i neću više biti…

Preko koga i kada sam pokušavao da razgovaram sa Putinom Vučić o lažima opozicionih medija: Kažite i neću više biti…

Kurir 05.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić uputio je na svom Instagram nalogu odgovor i demanti na naslovnu stranu "Nove", na kojoj je u prvi plan napisana sumanuta laž da su "odnosi Beograda i Moskve narušeni zbog našeg oružja u Ukrajini", a u današnjem… »
Predsednik Vučić: "Razgovor sa Putinom nikada nije bio odbijen"

Predsednik Vučić: "Razgovor sa Putinom nikada nije bio odbijen"

Telegraf 05.07.2024
"Mi imamo tradicionalno dobre, prijateljske odnose i međusobno poštovanje" Predsednik Srbije Aleksandar Vučić kazao je danas da nijedan razgovor sa ruskim predsednikom Vladimirom Putinom do sada nije odbijen. "Nikada se nije desilo u prethodnih 12… »
Vučić i Ministarstvo spoljnih poslova negirali da je ruski zvaničnik nezadovoljan napustio Srbiju

Vučić i Ministarstvo spoljnih poslova negirali da je ruski zvaničnik nezadovoljan napustio Srbiju

Radio sto plus 05.07.2024
“Sve što je napisano predstavlja ordinarnu laž”, napisao je Vučič na društvenim mrežama i dodao da “Srbija ima veoma korektne odnose s Rusijom”, te da prilikom posete Gruška, 1. i 2. jula, nije ni pokušao da razgovara s ruskim predsednikom… »
Odgovor predsedniku od „Nove“: Ništa od izvinjenja, vratite se u ustavne okvire i prestanite da delite narod

Odgovor predsedniku od „Nove“: Ništa od izvinjenja, vratite se u ustavne okvire i prestanite da delite narod

Nova 05.07.2024
Predsednik Vučić oglasio se sinoć i pre nego što se na kioscima našao novi broj novina "Nova", kako bi prokomentarisao naslovnu priču u kojoj se nagoveštava diplomatski poraz njegove politike “dve stolice”. Ona je ranije tog dana objavljena i u… »

Vesti dana »