Povezane vesti

Novak iznenađen šta je Federer rekao o njemu, pa najavio veliki projekat za kraj godine

Novak iznenađen šta je Federer rekao o njemu, pa najavio veliki projekat za kraj godine

Nova 05.07.2024
Novak Đoković nakon povrede i operacije meniskusa uspešno nastupa na ovogodišnjem Vimbldonu. Putujte sigurni uz UNIQA putno osiguranje za ceo svet. Prošao je prva dva kola i nastavio pohod na osmu titulu na najčuvenijem turniru na svetu, a posle… »
Đoković o rodžerovom dokumentarcu: Iznenađen sam da je na lep način pričao o meni!

Đoković o rodžerovom dokumentarcu: Iznenađen sam da je na lep način pričao o meni!

Hot sport 05.07.2024
Najavio je Novak i svoj dokumentarac Rožder Federer u prošlosti i nije na najlepši način pričao o Novaku Đokoviću, ipak, kako je vreme prolazilo tako je Švajcarac počeo da niže hvalospeve na račun Srbina. Federer je objavio dokumentarac pod… »
Đoković najavio svoj film: "Iznenađen sam da je Federer lepo pričao o meni"

Đoković najavio svoj film: "Iznenađen sam da je Federer lepo pričao o meni"

B92 05.07.2024
Dokumentarac o Novaku Đokoviću je projekat koji se najavljuje i prolongira godinama, a dok čekamo na njega dobili smo onaj o oproštaju njegovog velikog rivala. "Federer: Poslednjih 12 dana" je dokumentarac u britanskoj režiji o poslednjih 12 dana… »
"Iznenađen sam!" Novak Đoković zatečen rečima Rodžera Federera, najavio veliku stvar!

"Iznenađen sam!" Novak Đoković zatečen rečima Rodžera Federera, najavio veliku stvar!

Večernje novosti 05.07.2024
NOVAK Đoković sa velikim uspehom nastupa na Vimbldonu nakon operacije kolena, a tamo je na konferenciji pred treće kolo dobio jedno neočekivano pitanje, koje se tiče Rodžera Federera. Foto: Profimedia Jedna od tema u svetu sporta jeste i… »

Vesti dana »