Povezane vesti

Kurti sanja da postane mali Zelenski, a ja ekonomski snažnu Srbiju sa jakom vojskom

Kurti sanja da postane mali Zelenski, a ja ekonomski snažnu Srbiju sa jakom vojskom

Politika 05.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić izjavio je da su njegovi snovi uspešna i ekonomski napredna Srbija koja će biti ubedljivo najrazvijenija u ovom delu Evrope, ali da je veoma ponosan na našu vojnu industriju i da će nastaviti da naoružava Vojsku… »
Vulin i Đurić o Kurtiju: Kukavica i lažov koji pokušava da uvuče Srbiju u rat sa SAD

Vulin i Đurić o Kurtiju: Kukavica i lažov koji pokušava da uvuče Srbiju u rat sa SAD

RTV 05.07.2024
BEOGRAD - Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je danas, povodom teksta premijera privremenih prištinskih institucija Aljbina Kurtija u Njujork Tajmsu, da je Kurti lažov i kukavica koji pokušava da uvuče Srbiju u rat sa SAD. Reagujući… »
Vulin o Kurtiju: Kukavica i lažov koji pokušava da uvuče Srbiju u rat sa SAD

Vulin o Kurtiju: Kukavica i lažov koji pokušava da uvuče Srbiju u rat sa SAD

Politika 05.07.2024
Potpredsednik Vlade Srbije Aleksandar Vulin izjavio je danas, povodom teksta premijera privremenih prištinskih institucija Aljbina Kurtija u Njujork Tajmsu, da je Kurti lažov i kukavica koji pokušava da uvuče Srbiju u rat sa SAD. Reagujući na tekst… »
Vučić: Moj san je najrazvijenija Srbija u ovom delu Evrope, a Kurti sanja ratove

Vučić: Moj san je najrazvijenija Srbija u ovom delu Evrope, a Kurti sanja ratove

RTS 05.07.2024
Predsednik Aleksandar Vučić izjavio je, povodom tvrdnji Aljbina Kurtija u Njujork tajmsu, da su njegovi snovi uspešna i ekonomski napredna Srbija koja će biti ubedljivo najrazvijenija u ovom delu Evrope, ali da je veoma ponosan na našu vojnu… »
„Kurti sanja da obuče uniformu i glumi malog Zelenskog“: Vučić komentarisao autorski tekst kosovskog premijera…

„Kurti sanja da obuče uniformu i glumi malog Zelenskog“: Vučić komentarisao autorski tekst kosovskog premijera…

Danas 05.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić, tokom konferencije u Palati Srbije, komentarišući autorski tekst kosovskog premijera Aljbin Kurti u „Njujork tajmsu“ izjavio je da je Kurti taj koji priželjkuje rat, jer sanja da obuče uniformu i na Balkanu… »
Predsednik Vučić o kurtijevim izjavama: On jedini želi rat, pošto ceo život čezne da obuče uniformu i glumi malog…

Predsednik Vučić o kurtijevim izjavama: On jedini želi rat, pošto ceo život čezne da obuče uniformu i glumi malog…

Kurir 05.07.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je u obraćanju u Palati Srbija govorio o mnogim temama o nacionalnog značaja, a osvrnuo se i na izjave Aljbina Kurtija koji je u tekstu za Njujork Tajms rekao da se Srbija naoružava i pozvao NATO da pomogne… »

Vesti dana »