Povezane vesti
Vladajuće stranke bojkotavale sastanak sa predsednikom Crne Gore Jakovom Milatovićem
Insajder 05.07.2024
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović saopštio je u petak 5. jula da je začuđen odnosom određenih partija prema evropskoj perspektivi zemlje i ocenio sitiaciju složenom, nakon što je posetu Podgorici početkom ove sedmice otkazao predsednik Evropskog… »
Vladajuće stranke bojkotavale sastanak sa predsednikom Crne Gore Jakovom Milatovićem
NIN 05.07.2024
Predsednik Crne Gore Jakov Milatović saopštio je da je začuđen odnosom određenih partija prema evropskoj perspektivi zemlje i ocenio sitiaciju složenom, nakon što je posetu Podgorici početkom ove sedmice otkazao predsednik Evropskog saveta Šarl Mišel… »
DW: Da li je Vučić dao Crnogorcima zadatak da usvoje Rezoluciju o Jasenovcu?
Vreme 05.07.2024
Odnosi Podgorice i Zagreba ozbiljno su narušeni zbog usvajanje Rezolucije o Jasenovcu u Skupštini Crne Gore. Ostaje pitanje da li je reč o „odavanju pijeteta žrtvama“ ili se više „razmišljalo o interesima režima u Srbiji“. Samo dva dana posle deblokade… »
Vesti dana »
„Država, to smo mi“: Novi skup u Nišu godinu dana posle velikog protesta (FOTO)
Insajder pre 31 minutajoš 17 povezanih
Međunarodni monetarni fond očekuje ubrzanje rasta Zapadnog Balkana na 3,2 odsto
Bloomberg Adria pre 1 satjoš 24 povezane






