Povezane vesti

„Fosili kao odrazi prošlosti“: Izložba beogradskog Prirodnjačkog muzeja u Gradskom muzeju u Vršcu

„Fosili kao odrazi prošlosti“: Izložba beogradskog Prirodnjačkog muzeja u Gradskom muzeju u Vršcu

Danas 05.07.2024
Kako je izgledao svet pre nego što smo mi zakoračili na ovu planetu? Kakve priče kriju fosili starih životinja i biljaka sa naših prostora i šta nam oni mogu reći o našoj sadašnjosti? Odgovore na ova pitanja, pronaći će posetioci gostujuće… »
Svet pre civilizacije: Fosili iz beogradskog Prirodnjačkog muzeja u Vršcu

Svet pre civilizacije: Fosili iz beogradskog Prirodnjačkog muzeja u Vršcu

Radio 021 05.07.2024
Kako je izgledao svet pre nego što smo mi zakoračili na ovu planetu? Kakve priče kriju fosili starih životinja i biljaka sa naših prostora i šta nam oni mogu reći o našoj sadašnjosti? Odgovore na ova pitanja, pronaći će posetioci gostujuće… »
Svet pre civilizacije: Izložba fosila iz beogradskog Prirodnjačkog muzeja u Vršcu

Svet pre civilizacije: Izložba fosila iz beogradskog Prirodnjačkog muzeja u Vršcu

Blic 05.07.2024
U Gradskom Muzeju u Vršcu otvorena je gostujuća izložba Prirodnjačkog muzeja iz Beograda pod nazivom "Fosili kao odrazi prošlosti" na kojoj će posetioci moći da nađu odgovore na pitanja: "Kako je izgledao svet pre svet pre nego što smo mi… »

Vesti dana »